PowerDrive+ 2 Ports

  • طراحي ارگونوميك با خودرو
  • پشتیبانی از فناوری PowerIQ
  • حداکثر توان 50 وات
مدل « A2224» از سري شارژرهاي «Anker» با استفاده از تكنولوژي شارژ سريع با توان 42 وات طراحي و ساخته شده است. با كمك اين شارژر مي‌توانيد باتري گوشي موبايل يا تبلت خود را با سرعتي 85درصد سريع‌تر از شارژرهاي معمولي، شارژ كرده و در وقتتان صرفه‌جويي كنيد. روي سطح اين شارژر، دو درگاه خروجي USB وجود دارد. يكي از اين درگاه‌ها به فناوري شارژ سريع مجهز شده و درگاه دوم آن مجهز به Power IQ و سيستم ايمني MultiProtectاست. شدت‌جريان خروجي درگاه مجهز به شارژ سريع 3.0 بوده و با توجه به ولتاژ خروجي آن متفاوت است. زماني‌كه ولتاژ خروجي در اين شارژر 3.6 تا 6.5 ولت باشد، شدت‌جريان خروجي آن 3 آمپر است. وقتي ولتاژ خروجي بين 6.5 تا 9 ولت باشد، شدت‌جريان خروجي 2.7 آمپر شده و زماني‌كه ولتاژ خروجي اين درگاه بين 9 تا 12 ولت شود، جريان خروجي آن 2 آمپر خواهد بود. Voltag Boost نيز يكي ديگر از قابليت‌هاي «A2224» است كه تشخيص مقاومت كابل براي شارژدهي سريع‌تر را براي شما فراهم مي‌كند. اين محصول تنها 57 گرم وزن دارد و بدنه‌ي آن با استفاده از آلياژ روي ساخته شده و داراي چراغ ال‌اي‌دي كم‌قدرت است تا هنگام شب بتوانيد پورت USB را بدون حواس‌پرتي جاي دهيد. براي استفاده از اين شارژر فندكي، كافي است آن را به‌طور مستقيم به درگاه فندك داخل ماشين وصل كرده و سپس دستگاه موردنظرتان را با استفاده از يك كابل USB به شارژر متصل كنيد. اگر به دنبال يك شارژر فندكي باكيفيت هستيد كه با استفاده از آن امكان شارژ باتري دو دستگاه مختلف را به طور هم‌زمان داشته باشيد، اين مدل از شارژرهاي انكر انتخاب مناسبي خواهد بود.
نشان تجاریANKER
دستهشارژر فندکی
ابعاد1.9 x 1.4 x 2.8 inches
وزن2.1 ounces
تعداد درگاه ها2
نوع درگاه هاUSB3.0
جریان ورودی12V - 24V
جریان خروجی5V 2A ~ 2.4A
میلی آمپر

یک آمپر ساعت یکایی از بار الکتریکی با زیر یکاهای میلی‌آمپر ساعت(mAh) و میلی‌آمپر ثانیه (mAs) است. هر آمپر ساعت با ۳۶۰۰ کولن (آمپر ثانیه) و با بار الکتریکی گذرنده بوسیله جریان ثابت ۱ آمپر در مدت ۱ ساعت برابر است. آمپر ساعت بیشتر برای اندازه‌گیری سامانه‌های الکتروشیمی مانند آبکاری و باتری بکار می‌رود. میلی‌آمپر ساعت که همگانی‌تر از آمپر ساعت است، یک هزارم آمپر ساعت مقدار دارد.

استفاده از ابزارهای قابل حمل مانند تلفن همراه و تبلت به صورت مداوم به امری عادی تبدیل شده و باعث پیشرفت در زندگی و ارتباطات شده، ولی موضوعی که همیشه باعث ایجاد مشکل در خیلی از مواقع شده، تمام شدن باتری و در دسترس نبودن برای شارژ دوباره می باشد، بهترین راه حل همراه داشتن ذخایر برقی یا همان پاور بانک می باشد که در هر جا باشید تبلت و تلفن همراه شما را شارژ می کند و می توانید بدون نگرانی از کمبود شارژ به مسافرت های طولانی بروید.

مدت زمان ضمانت از تاريخ توليد به مدت 12 ماه مي باشد. زمان ضمانت از طريق تاريخ اعتبار درج شده در كارت ضمانت هولوگرام دار آواژنگ مشخص مي گردد.
همراه داشتن کارت ضمانت در زمان مراجعه، الزامی می باشد.