GV-N770OC-2GD

  • سیستم خنک کننده پیشرفته گیگابایت
  • مجهز به پردازنده گرافیکی اورکلاک شده
  • مبتنی بر فن آوری UD گیگابایت
سیستم خنک کننده WINDFORCE 3X دو اسلاتی 450 وات جدید
توان این سیستم خنک کننده با وجود استفاده از تنها 2 اسلات باز هم 450 وات می باشد. سیستم خنک کننده WINDFORCE 3X 450W جدید از 2 لوله مسی 8 میلی متری و 4 لوله 6 میلی متری، فن های زاویه دار، و فن آوری Triangle Cool گیگابایت تشکیل شده است. نه تنها این سیستم خنک کننده عمل دفع حرارت را با راندمان بالاتری انجام می دهد، بلکه فن آوری GPU Boost 2.0 نیز با وجود کارایی بالاتر، حرارت کمتری را تولید می کند.
OC GURU ll
واسط کاربری کاملاً جدید، رصد و تنظیم مهمترین مولفه ها را آسان تر کرده است. کاربران می توانند رصد‏(MONITORING)‏، کلاک پردازنده گرافیکی‏(GPU CLOCK)‏، کلاک حافظه‏(MEMORY CLOCK)‏، فن‏(FAN)‏، ولتاژ پردازنده گرافیکی‏(GPU VOLTAGE)‏، ولتاژ حافظه‏(MEMORY VOLTAGE)‏، OSD، پشتیبانی آنلاین‏(ONLINE SUPPORT)‏ و بروز رسانی مستقیم درایور و بایوس را در این نرم افزار داشته باشند.
کارت گرافیکی Ultra Durable
ویژگی ها و مزایا
*دمای 5% تا 10% پایینتر پردازنده گرافیکی
با دوبرابر کردن مس لایه درونی PCB، برد کارت گرافیکی Ultra Durable اثر قابل ملاحظه ای بر روی کاهش دمای GPU و حافظه می گذارد.
* قابلیت اورکلاکینگ 10% تا 30% بیشتر
برد کارت گرافیکی Ultra Durable نوسانات ولتاژ را در حالت معمولی و گذرا کم می کند، بنابر این مقدار نویز را کاهش می دهد و قابلیت اورکلاکینگ بالاتری را تضمین می کند. شتاب دهنده های گرافیکی کارت های Ultra Durable گیگابایت توانایی اورکلاک را 10 تا 30 درصد افزایش می دهند
*اتلاف توان در هنگام سوئیچینگ 10% تا 30% کمتر
برد کارت گرافیکی Ultra Durable پهنای باند بیشتری برای عبور الکترون ها و کاهش مقاومت ظاهری ارائه می کند. هر چقدر مقاومت ظاهری مدار کمتر باشد، شار جریان پایدارتر خواهد بود و در نتیجه بهره وری توان افزایش می یابد. کارت های گرافیکی Ultra Durable گیگابایت می توانند اتلاف توان در هنگام سوئیچینگ را 10 تا 30 درصد کاهش دهند.
پشتیبانی از 4 صفحه نمایش از طریق یک کارت
در معماری Kepler، قابلیت پشتیبانی از 4 صفحه نمایش، تنها از طریق یک کارت میسر شده است. از راه اندازی چند صفحه نمایش به طور همزمان، وضوح و جزییات بیشتر، تجربه بی اندازه متفاوت گیمینگ را تجربه کنید.

* کلیه موارد ارایه شده در این صفحه تنها مربوط به نوع مرجع می باشد. گیگابایت حق تغییر یا تجدید نظر محتویات را در هر لحظه و بدون اطلاع قبلی دارد.
* کارایی ارایه شده بر اساس مقادیر حداکثر نظری رابط است که توسط فروشنده چیپ ست یا سازمان هایی که مشخصات رابط را تعیین کردند، ارائه شده است. کارایی واقعی ممکن است بنا بر پیکربندی سیستم متفاوت باشد.
* کلیه لوگو ها و آرم های ثبت شده تحت مالکیت مالکین مربوطه آن ها قرار دارد.
* با توجه به معماری استاندارد رایانه های شخصی، مقدار مشخصی از حافظه جهت استفاده درونی سیستم درنظر گرفته می شود و طبیعتا مقدار واقعی حافظه سیستم کم تر از مقدار اظهار شده خواهد بود.
فن آوری ساخت28 nm
رابط حافظه256 bit
رابط کارتPCI-E 3.0
نوع حافظهGDDR5
DirectX11.1
OpenGL4.3
اندازه برد PCBATX
نهایت وضوح تصویر دیجیتال4096 X 2160(via a single HDMI connector and not supported with two DVI connectors)
نهایت وضوح تصویر آنالوگ2048 x 1536
قابلیت پخش چند تصویر4
درگاه های ورودی و خروجی1. DVI-I*1
2. DVI-D*1
3. DisplayPort*1
4. HDMI*1
ابعاد کارتL=292mm W=129mm H=43mm
توان مورد نیاز600W (with one 6-pin and one 8-pin external power connectors)
چیپ ست

یک Chipset مادربرد، تمام اطلاعاتی که از طریق کانال‌های اطلاعاتی یا باس های مادربرد جریان می‌یابد را کنترل می‌کند. عملکرد اولیه Chipset مادربرد، هدایت این اطلاعات به محل صحیح مادربرد و بنابراین بخش‌های صحیح می‌باشد.


کارت گرافیک

کارت گرافیک (به انگلیسی: graphics card) (با نام‌های کارت ویدئو، کارت نمایشگر، آداپتورنمایشگر، آداپتور گرافیک و برد گرافیک شناخته می‌شود) یک کارت توسعه است که تصاویرخروجی را برای نمایشگر تولید می‌کند. اکثر کارت‌های گرافیک، توابع مختلفی مانند شتاب دهنده‌ی رندر صحنه‌های سه‌بعدی و دوبعدی، رمز گشایی کردن MPEG-2/MPEG-4 ، خروجی تلویزیون و یا قابلیت اتصال چند مانیتور را ارائه می‌کنند.


پردازنده گرافیکی

واحد پردازش گرافیکی (به انگلیسی:Graphics ProcessingUnit) یا به اختصار GPUابزاری اختصاصی برای رندر کردن گرافیکی (به طور طبیعی به نظر رسیدن تصویر) در کامپیوترهای شخصی، ایستگاه‌های کاری،و یا در کنسولهای بازی است. این واحد گاهی اوقات واحد پردازنده بصری یا VPUنیز نامیده می‌شود. ویژگی‌های واحدهای پردازش مرکزی جدید برای پردازش و ارائه دادن کارهای دیداری (گرافیکی)، آن‌ها را بسیار کارآمدتر از واحدهای پردازنده مرکزی یا CPUدر پردازش الگوریتم‌های پیچیده کرده است.

مدت زمان ضمانت از تاريخ توليد به مدت سه سال مي باشد. زمان ضمانت از طريق شماره سریال و یا تاريخ اعتبار درج شده در كارت ضمانت هولوگرام دار آواژنگ مشخص مي گردد.
  • اين كالا بايد برچسب هولوگرام ضمانت آواژنگ را بر روي کالا داشته باشد.
  • همراه داشتن کارت ضمانت و برچسب هولوگرام آواژنگ برروی کالا در زمان مراجعه، الزامی می باشد.
کنترل مدت زمان ضمانت ازطریق شماره سریال :
SN :140841047223
هفته توليد: عدد 08   -  سال توليد: عدد 14