GV-NTITANXD5-12GD-B

  • مجهز به پردازنده NVIDIA GeForce GTX TITAN X GPU
  • 12 گیگابایت حافظه GDDR5 با رابط 384 بیتی
  • مجهز به درگاه های 3*Dual-link DVI-I /HDMI/Display Port
OC GURU ll


واسط کاربری کاملاً جدید، رصد و تنظیم مهمترین مولفه ها را آسان تر کرده است. کاربران می توانند رصد‏(MONITORING)‏، کلاک پردازنده گرافیکی‏(GPU CLOCK)‏، کلاک حافظه‏(MEMORY CLOCK)‏، فن‏(FAN)‏، ولتاژ پردازنده گرافیکی‏(GPU VOLTAGE)‏، ولتاژ حافظه‏(MEMORY VOLTAGE)‏، OSD، پشتیبانی آنلاین‏(ONLINE SUPPORT)‏ و بروز رسانی مستقیم درایور و بایوس را در این نرم افزار داشته باشند.

پشتیبانی از 4 صفحه نمایش از طریق یک کارت


در معماری Kepler، قابلیت پشتیبانی از 4 صفحه نمایش، تنها از طریق یک کارت میسر شده است. از راه اندازی چند صفحه نمایش به طور همزمان، وضوح و جزییات بیشتر، تجربه بی اندازه متفاوت گیمینگ را تجربه کنید.


* کلیه موارد ارایه شده در این صفحه تنها مربوط به نوع مرجع می باشد. گیگابایت حق تغییر یا تجدید نظر محتویات را در هر لحظه و بدون اطلاع قبلی دارد.

* کارایی ارایه شده بر اساس مقادیر حداکثر نظری رابط است که توسط فروشنده چیپ ست یا سازمان هایی که مشخصات رابط را تعیین کردند، ارائه شده است. کارایی واقعی ممکن است بنا بر پیکربندی سیستم متفاوت باشد.

* کلیه لوگو ها و آرم های ثبت شده تحت مالکیت مالکین مربوطه آن ها قرار دارد.

* با توجه به معماری استاندارد رایانه های شخصی، مقدار مشخصی از حافظه جهت استفاده درونی سیستم درنظر گرفته می شود و طبیعتا مقدار واقعی حافظه سیستم کم تر از مقدار اظهار شده خواهد بود. LED در بالای کارت گرافیک وضعیت فعالیت فن ها را در هنگام کارکرد نمایش میدهند.


چیپ ستGTX TITAN X GPU
کلاک حافظه7010 MHz
کلاک هستهBase / Boost clock:1002 / 1089 MHz
فن آوری ساخت28 nm
رابط حافظه384 bit
رابط کارتPCI-E 3.0
نوع حافظهGDDR5
DirectX12
OpenGL4.4
اندازه برد PCBATX
نهایت وضوح تصویر دیجیتال4096 X 2160
نهایت وضوح تصویر آنالوگ2048 x 1536
قابلیت پخش چند تصویر2048 x 1536
درگاه های ورودی و خروجیDual-link DVI-I*1 / DisplayPort*3 / HDMI*1
ابعاد کارتH=42 L=266.7 W=111.1 mm
توان مورد نیاز600W
چیپ ست

یک Chipset مادربرد، تمام اطلاعاتی که از طریق کانال‌های اطلاعاتی یا باس های مادربرد جریان می‌یابد را کنترل می‌کند. عملکرد اولیه Chipset مادربرد، هدایت این اطلاعات به محل صحیح مادربرد و بنابراین بخش‌های صحیح می‌باشد.


کارت گرافیک

کارت گرافیک (به انگلیسی: graphics card) (با نام‌های کارت ویدئو، کارت نمایشگر، آداپتورنمایشگر، آداپتور گرافیک و برد گرافیک شناخته می‌شود) یک کارت توسعه است که تصاویرخروجی را برای نمایشگر تولید می‌کند. اکثر کارت‌های گرافیک، توابع مختلفی مانند شتاب دهنده‌ی رندر صحنه‌های سه‌بعدی و دوبعدی، رمز گشایی کردن MPEG-2/MPEG-4 ، خروجی تلویزیون و یا قابلیت اتصال چند مانیتور را ارائه می‌کنند.


پردازنده گرافیکی

واحد پردازش گرافیکی (به انگلیسی:Graphics ProcessingUnit) یا به اختصار GPUابزاری اختصاصی برای رندر کردن گرافیکی (به طور طبیعی به نظر رسیدن تصویر) در کامپیوترهای شخصی، ایستگاه‌های کاری،و یا در کنسولهای بازی است. این واحد گاهی اوقات واحد پردازنده بصری یا VPUنیز نامیده می‌شود. ویژگی‌های واحدهای پردازش مرکزی جدید برای پردازش و ارائه دادن کارهای دیداری (گرافیکی)، آن‌ها را بسیار کارآمدتر از واحدهای پردازنده مرکزی یا CPUدر پردازش الگوریتم‌های پیچیده کرده است.

مدت زمان ضمانت از تاريخ توليد به مدت سه سال مي باشد. زمان ضمانت از طريق شماره سریال و یا تاريخ اعتبار درج شده در كارت ضمانت هولوگرام دار آواژنگ مشخص مي گردد.
  • اين كالا بايد برچسب هولوگرام ضمانت آواژنگ را بر روي کالا داشته باشد.
  • همراه داشتن کارت ضمانت و برچسب هولوگرام آواژنگ برروی کالا در زمان مراجعه، الزامی می باشد.
کنترل مدت زمان ضمانت ازطریق شماره سریال :
SN :140841047223
هفته توليد: عدد 08   -  سال توليد: عدد 14