Genius GX HS-G550

  • کاپ لولایی در کنار میکروفون چرخشی و هدبند انعطاف پذیر
  • کاپهای بزرگ و ارگونومی با پوشش کامل فضا
  • تعبیه کنترلر اختصاصی بر روی کاپهای چپ و راست
  • تولید صدای فراگیر از طریق کانالهای صوتی مجزا
گیمرها و افرادی که علاقه شدیدی به بازی‌های رایانه‌ای دارند، معمولا وسایل معمولی پاسخ نیازهایشان را نمی‌دهد. از این رو سازنده‌ها رابط‌های کاربری معمولی رایانه را مختص بازی بهینه‌سازی می‌کنند. Genius به تازگی جدیدترین عضو از خانواده هدست‌های مخصوص بازی GX خود را عرضه کرده است که با نام کامل Lychas HS-G550 Foldable Gaming Headset شناخته می‌شود. این محصول از آن دسته هدست‌هایی است که به لطف دکمه‌های ولوم روی هر یک از بلندگو‌های راست و چپ‌اش حس شنیدن صدای میدان نبرد را در یک گوش و شنیدن صدای هم تیمی‌های‌تان در یک بازی را به صورت کاملا شفاف القا می‌کند، طوری که انگار در کنارتان نشسته‌اند. این امکان HS-G550 این هدست را بسیار مناسب رقابت‌های تیمی و بازی‌های شبکه‌ای کرده است. همچنین با توجه به قابلیت چرخش و تا شدن گوشی‌ها کاربرد آن بسیار مطلوب و آسان است. بر روی سیم این هدست یک ولوم کنترل دیگر نیز وجود دارد که به جز قابلیت کم و زیاد کردن صدا امکان قطع میکروفون را هم دارد.
نشان تجاریGenius
اتصال3.5 mm jack (gold-plated)
طول سیم2.5 m
فرکانس کاری20 Hz - 20K Hz
محتویات بسته بندیLychas HS-G550 Multi-language user manual
میکروفندارد
رابط آر اس

رابط آر اس که جک آدیو، فیش فون، فیش جک، فیش استرو و مینی استریو نیز به آن گفته می شود، یک رابط صوتی رایج است. در جک های 3.5 میلی متری معمول که در هدفون ها استفاده می شوند معمولا نوک تیز جک به گوشی چپ، حلقه اول به گوشی راست و پایه که به پوشش پلاستیکی متصل است نقش زمین (ارت) را دارد. همچنین در فیش های 3.5 میلی متری جدید TRRS که در بازار ایران به نام فیش های استریو 3 خط شناخته می شوند و در بیشتر گوشی های اندرویدی جدید و آیفون استفاده می شود، ترتیب قرارگیری به صورت نوک تیز برای گوشی چپ، حلقه اول برای گوشی راست، حلقه دوم برای اتصال زمین (ارت) و در انتها اتصال میکروفون قرار دارد. در استاندارد قدیمی تر محل اتصال میکروفون و اتصال زمین (ارت) جابجا می شود.

 


Surround

صدای فراگیر یا صدای ساراند، فناوری استفاده از بیش از پنج بلندگو برای شنیدن یک صدا (معمولا فیلم سینمایی و بازی های کامپیوتری) که از طریق صداگذاری بیشتر قابل انجام است، با نام های 5/1، 6/1 و 7/1 تکمیل کننده صدای استریو شناخته می شود. ری دالبی مخترع صدای ساراند بود

 


USB

یواس‌بی (به انگلیسی USB و مخفف Universal Serial Bus) در حوزه فن‌آوری اطلاعات به یک استاندارد گذرگاه سریال گفته می‌شود که برای ایجاد واسطه بین افزاره‌ها و رایانه کاربرد دارد. این گذرگاه به منظور فراهم کردن روشی جهت اتصال تعداد زیادی سخت‌افزار جانبی توسط یک درگاه رابط استاندارد و همچنین بهبود قابلیت‌های اتصال و اجرا ابداع شد. این پروتکل در سه نسخه‌ی1.1, 2.1, 3.0 ارائه شده است.

مدت زمان ضمانت اين محصولات از تاريخ توليد به مدت 24 ماه مي باشد. زمان ضمانت از طريق تاريخ اعتبار درج شده در كارت ضمانت هولوگرام دار آواژنگ مشخص مي گردد.

همراه داشتن کارت ضمانت با متعلقات کالا در زمان مراجعه، الزامی می باشد.