LOGITECH G230

  • کیفیت صدا استریو مخصوص بازی
  • وزن کم
  • طراحی منحصر به فرد
صدای استریو با کیفیتی مخصوص بازی

چه صدای افتادن یک میخ، چه انفجار یک بمب، همه آنها را بشنوید
بازی ها فقط محدود به گرافیک نمی شوند. صدا مکمل تصویر خواهد بود. با استفاده از راه اندازهای 40 میلی‌متری نئودیمیوم، G230 صدای استریوی باکیفیتی برای شما به ارمغان می آورد تا از ابتدا تا انتهای بازی شما را تحت تاثیر قرار دهد.

Ear Pad های ساخته شده از پوشش های ورزشی

یک تماس نرم کافی است تا خیالتان را راحت کند.
پوشش Ear Pad های G430 از جنس پوشش های لباس های ورزشی انتخاب شده است تا راحتی و نرمی را حتی پس از ساعت ها استفاده به همراه داشته باشد.همچنین آنها جهت شستشو به راحتی از جای خود خارج می شوند.

طراحی سبک

بدون وزن
بر بازی خود تمرکز کنید، نه هدست. Ear Cupهای G430 طوری طراحی شده اند که ظریفتر و سبک تر باشند ، بدون آنکه از کیفیت صدا کم شود. حتی ممکن است در هنگام بازی فراموش کنید که هدست به گوش دارید.

میکروفون ضد نویز

جلوگیری از صداهای مزاحم و پیرامون
بدون آنکه صداهای پیرامون شما مزاحم حرف زدنتان شود، به صحبت با دوستانتان ادامه دهید. این میکروفون را تنها با صدای خودتان تنظیم کنید. با تنظیم میکروفن می توانید شروع به حرف زدن کنید. همچنین می توانید با چرخاندن میکروفن به سمت بالا، آن را از مسیر خارج کنید و صدای آن را قطع کنید.

کنترل روی سیم

کنترل راحت صدا
با کمترین زحمت و زمان، صدا را تنظیم یا صدای دستگاه را کلا قطع کنید. کنترلگرهای صدا روی یک سیم 2.3 متری قرار دارند، در نتیجه همیشه در دسترس شما هستند.

گوشی های قابل تنظیم

انعطاف بدون محدودیت
هر گیمر سلایق و عادت های خاص خود را دارد. برای راحتی شخصی، گوشی ها این قابلیت را دارند که تا 90 درجه روی محور خود حرکت کنند. به دلیل همین انعطاف، احتمال شکسته شدن آنها به حداقل می رسد.

نشان تجاریLogitech
اتصالUSB cable
طول سیم2.3 m
رابط USB
فرکانس کاری20Hz-20KHz
امکاناتGAME-QUALITY STEREO SOUND
SPORTS PERFORMANCE CLOTH EAR CUPS
LIGHTWEIGHT DESIGN
FOLDING, NOISE-CANCELLING MIC
ON-CABLE CONTROLS
LAY-FLAT EARPIECES
محتویات بسته بندیHeadset
User documentation
رابط آر اس

رابط آر اس که جک آدیو، فیش فون، فیش جک، فیش استرو و مینی استریو نیز به آن گفته می شود، یک رابط صوتی رایج است. در جک های 3.5 میلی متری معمول که در هدفون ها استفاده می شوند معمولا نوک تیز جک به گوشی چپ، حلقه اول به گوشی راست و پایه که به پوشش پلاستیکی متصل است نقش زمین (ارت) را دارد. همچنین در فیش های 3.5 میلی متری جدید TRRS که در بازار ایران به نام فیش های استریو 3 خط شناخته می شوند و در بیشتر گوشی های اندرویدی جدید و آیفون استفاده می شود، ترتیب قرارگیری به صورت نوک تیز برای گوشی چپ، حلقه اول برای گوشی راست، حلقه دوم برای اتصال زمین (ارت) و در انتها اتصال میکروفون قرار دارد. در استاندارد قدیمی تر محل اتصال میکروفون و اتصال زمین (ارت) جابجا می شود.


Surround

صدای فراگیر یا صدای ساراند، فناوری استفاده از بیش از پنج بلندگو برای شنیدن یک صدا (معمولا فیلم سینمایی و بازی های کامپیوتری) که از طریق صداگذاری بیشتر قابل انجام است، با نام های 5/1، 6/1 و 7/1 تکمیل کننده صدای استریو شناخته می شود. ری دالبی مخترع صدای ساراند بود


USB

یواس‌بی (به انگلیسی USB و مخفف Universal Serial Bus) در حوزه فن‌آوری اطلاعات به یک استاندارد گذرگاه سریال گفته می‌شود که برای ایجاد واسطه بین افزاره‌ها و رایانه کاربرد دارد. این گذرگاه به منظور فراهم کردن روشی جهت اتصال تعداد زیادی سخت‌افزار جانبی توسط یک درگاه رابط استاندارد و همچنین بهبود قابلیت‌های اتصال و اجرا ابداع شد. این پروتکل در سه نسخه‌ی1.1, 2.1, 3.0 ارائه شده است.