LOGITECH H150

  • دارای سیستم Noise Cancelling
  • دارای ریموت برای کنترل صدا
  • بهینه شده برای نرم افزار های ارتباطی

با این هدست کاربردی و راحت آنالوگ، به صدای شفاف صحبت کنیدصدای خوب

با صدای استریو کامل، هدست شما برای صحبت کردن و تماس های تصویری فوق العاده است.بلند و رسا

میکروفون این هدست با قابلیت noise-canceling صداهای پس زمینه را حذف می کند و هر زمانی که به آن نیازی ندارید به راحتی می توانید آن را به بالای سر بچرخانید.نصب آسان

تنها کافیست هدست خود را به جک های 3.5 میلیمتری ورودی و خروجی رایانه خود وصل کنید و پس از آن آماده کار خواهد بود. به همین راحتی !

نشان تجاریLogitech
اتصال3.5mm Jack
طول سیم1.8 m
رابط Jack 3.5 mm
فرکانس کاری20Hz->20kHz
امکاناتFull stereo sound
Noise-canceling microphone
Versatile design
Rotating boom
Adjustable headband
Foam ear cups
In-line audio controls
محتویات بسته بندیAnalog headset
User documentation
رابط آر اس

رابط آر اس که جک آدیو، فیش فون، فیش جک، فیش استرو و مینی استریو نیز به آن گفته می شود، یک رابط صوتی رایج است. در جک های 3.5 میلی متری معمول که در هدفون ها استفاده می شوند معمولا نوک تیز جک به گوشی چپ، حلقه اول به گوشی راست و پایه که به پوشش پلاستیکی متصل است نقش زمین (ارت) را دارد. همچنین در فیش های 3.5 میلی متری جدید TRRS که در بازار ایران به نام فیش های استریو 3 خط شناخته می شوند و در بیشتر گوشی های اندرویدی جدید و آیفون استفاده می شود، ترتیب قرارگیری به صورت نوک تیز برای گوشی چپ، حلقه اول برای گوشی راست، حلقه دوم برای اتصال زمین (ارت) و در انتها اتصال میکروفون قرار دارد. در استاندارد قدیمی تر محل اتصال میکروفون و اتصال زمین (ارت) جابجا می شود.


Surround

صدای فراگیر یا صدای ساراند، فناوری استفاده از بیش از پنج بلندگو برای شنیدن یک صدا (معمولا فیلم سینمایی و بازی های کامپیوتری) که از طریق صداگذاری بیشتر قابل انجام است، با نام های 5/1، 6/1 و 7/1 تکمیل کننده صدای استریو شناخته می شود. ری دالبی مخترع صدای ساراند بود


USB

یواس‌بی (به انگلیسی USB و مخفف Universal Serial Bus) در حوزه فن‌آوری اطلاعات به یک استاندارد گذرگاه سریال گفته می‌شود که برای ایجاد واسطه بین افزاره‌ها و رایانه کاربرد دارد. این گذرگاه به منظور فراهم کردن روشی جهت اتصال تعداد زیادی سخت‌افزار جانبی توسط یک درگاه رابط استاندارد و همچنین بهبود قابلیت‌های اتصال و اجرا ابداع شد. این پروتکل در سه نسخه‌ی1.1, 2.1, 3.0 ارائه شده است.

مدت زمان ضمانت اين محصولات از تاريخ توليد به مدت دو سال مي باشد. زمان ضمانت از طريق تاريخ اعتبار درج شده در كارت ضمانت هولوگرام دار آواژنگ مشخص مي گردد.

همراه داشتن کارت ضمانت با متعلقات کالا در زمان مراجعه، الزامی می باشد.