LOGITECH H390

  • هدست برای کاربران معمولی
  • رابط اتصال USB
  • پشتیبانی از Supra-aural

یک هدست USB سبک و با کیفیت ارائه دهنده صدای شفاف کریستالی دیجیتالحس آرامش و رضایت

هدفون های مخملی طوری بر روی گوشهای شما قرار خواهد گرفت که کاملا" احساس آرامش خواهید کرد و هد بند اسفنجی آن نیز به راحتی روی سر مستقر خواهد شد.صدایی رسا و واضح

میکروفون حساس با قابلیت حذف صداهای اطراف و امکان چرخش به جهت مخالف در زمان استفاده نکردن از آن.کاربری ساده

شما میتوانید این هدست را در عرض یک ثانیه از طریق پورت USB به لپ تاپ خود متصل نمایید و با دسترسی سریع به کلید های کنترل و قطع صدا به راحتی شدت صدای آن را تنظیم نمایید.

نشان تجاریLogitech
اتصالUSB cable
طول سیم2.4 m
رابط USB 2.0
فرکانس کاری20 Hz–20 kHz
امکاناتComfortable design
Noise-canceling microphone
Rotating microphone
In-line audio controls
محتویات بسته بندیUSB Headset
User documentation
رابط آر اس

رابط آر اس که جک آدیو، فیش فون، فیش جک، فیش استرو و مینی استریو نیز به آن گفته می شود، یک رابط صوتی رایج است. در جک های 3.5 میلی متری معمول که در هدفون ها استفاده می شوند معمولا نوک تیز جک به گوشی چپ، حلقه اول به گوشی راست و پایه که به پوشش پلاستیکی متصل است نقش زمین (ارت) را دارد. همچنین در فیش های 3.5 میلی متری جدید TRRS که در بازار ایران به نام فیش های استریو 3 خط شناخته می شوند و در بیشتر گوشی های اندرویدی جدید و آیفون استفاده می شود، ترتیب قرارگیری به صورت نوک تیز برای گوشی چپ، حلقه اول برای گوشی راست، حلقه دوم برای اتصال زمین (ارت) و در انتها اتصال میکروفون قرار دارد. در استاندارد قدیمی تر محل اتصال میکروفون و اتصال زمین (ارت) جابجا می شود.


Surround

صدای فراگیر یا صدای ساراند، فناوری استفاده از بیش از پنج بلندگو برای شنیدن یک صدا (معمولا فیلم سینمایی و بازی های کامپیوتری) که از طریق صداگذاری بیشتر قابل انجام است، با نام های 5/1، 6/1 و 7/1 تکمیل کننده صدای استریو شناخته می شود. ری دالبی مخترع صدای ساراند بود


USB

یواس‌بی (به انگلیسی USB و مخفف Universal Serial Bus) در حوزه فن‌آوری اطلاعات به یک استاندارد گذرگاه سریال گفته می‌شود که برای ایجاد واسطه بین افزاره‌ها و رایانه کاربرد دارد. این گذرگاه به منظور فراهم کردن روشی جهت اتصال تعداد زیادی سخت‌افزار جانبی توسط یک درگاه رابط استاندارد و همچنین بهبود قابلیت‌های اتصال و اجرا ابداع شد. این پروتکل در سه نسخه‌ی1.1, 2.1, 3.0 ارائه شده است.

مدت زمان ضمانت اين محصولات از تاريخ توليد به مدت دو سال مي باشد. زمان ضمانت از طريق تاريخ اعتبار درج شده در كارت ضمانت هولوگرام دار آواژنگ مشخص مي گردد.

همراه داشتن کارت ضمانت با متعلقات کالا در زمان مراجعه، الزامی می باشد.