LOGITECH H540

  • دارای طراحی ارگونومی
  • کنترل صوتی بر روی هدست
  • تکنولوژی Supra-aural

هدفونی با عملکرد چشمگیر برای تماس های اینترنتی، لذت بردن از موسیقی و کاربری های دیگرصدای استریوی قدرتمند

قطعات حساس داخلی این هدفون توسط تجهیزات لیزری نصب و تنظیم شده اند. وجود یک اکولایزر داخلی با کیفیت فوق العاده این امکان را فراهم میکند تا شدت صداهای زیر و بم را به دلخواه تقویت کنید و یک تجربه شیرین از دنیای موسیقی داشته باشید.

کلیپ تبلیغی هدفوندکمه های کنترلی بر روی گوشی ها

از طریق دکمه های کنترل صدا که بر روی گوشی تعبیه شده به سرعت میتوانید شدت زیر و بمی صدا را به میزان دلخواه تنظیم نمایید و یا میکروفون را با فشار یک دکمه غیر فعال نمایید.طراحی بدنه راحت

بالشتک های گوشی و هدبند از الیاف بسیار نرم و انعطاف پذیری تهیه شده است تا در حین استفاده از آن، همواره به شما احساس آرامش و راحتی ببخشد.

نشان تجاریLogitech
اتصالUSB cable
طول سیم1.8 meters
رابط USB
فرکانس کاری20 Hz to 20 kHz
امکاناتAs simple as plug-and-play
Listen to the details
Experience crystal-clear chatting
Take control of the sound
محتویات بسته بندیUSB Headset
User documentation
رابط آر اس

رابط آر اس که جک آدیو، فیش فون، فیش جک، فیش استرو و مینی استریو نیز به آن گفته می شود، یک رابط صوتی رایج است. در جک های 3.5 میلی متری معمول که در هدفون ها استفاده می شوند معمولا نوک تیز جک به گوشی چپ، حلقه اول به گوشی راست و پایه که به پوشش پلاستیکی متصل است نقش زمین (ارت) را دارد. همچنین در فیش های 3.5 میلی متری جدید TRRS که در بازار ایران به نام فیش های استریو 3 خط شناخته می شوند و در بیشتر گوشی های اندرویدی جدید و آیفون استفاده می شود، ترتیب قرارگیری به صورت نوک تیز برای گوشی چپ، حلقه اول برای گوشی راست، حلقه دوم برای اتصال زمین (ارت) و در انتها اتصال میکروفون قرار دارد. در استاندارد قدیمی تر محل اتصال میکروفون و اتصال زمین (ارت) جابجا می شود.


Surround

صدای فراگیر یا صدای ساراند، فناوری استفاده از بیش از پنج بلندگو برای شنیدن یک صدا (معمولا فیلم سینمایی و بازی های کامپیوتری) که از طریق صداگذاری بیشتر قابل انجام است، با نام های 5/1، 6/1 و 7/1 تکمیل کننده صدای استریو شناخته می شود. ری دالبی مخترع صدای ساراند بود


USB

یواس‌بی (به انگلیسی USB و مخفف Universal Serial Bus) در حوزه فن‌آوری اطلاعات به یک استاندارد گذرگاه سریال گفته می‌شود که برای ایجاد واسطه بین افزاره‌ها و رایانه کاربرد دارد. این گذرگاه به منظور فراهم کردن روشی جهت اتصال تعداد زیادی سخت‌افزار جانبی توسط یک درگاه رابط استاندارد و همچنین بهبود قابلیت‌های اتصال و اجرا ابداع شد. این پروتکل در سه نسخه‌ی1.1, 2.1, 3.0 ارائه شده است.

مدت زمان ضمانت اين محصولات از تاريخ توليد به مدت دو سال مي باشد. زمان ضمانت از طريق تاريخ اعتبار درج شده در كارت ضمانت هولوگرام دار آواژنگ مشخص مي گردد.

همراه داشتن کارت ضمانت با متعلقات کالا در زمان مراجعه، الزامی می باشد.