LOGITECH H600

  • هدست وایرلس
  • عمر باطری 6 ساعت با قابلیت شارژ
  • دارای میکروفون
با ارتباط بیسیم با دوستانتان تماس بگیرید و یا از شنیدن موسیقی لذت ببرید

اتصال به کامپیوتر یا لپ تاپ در نهایت سادگی

شما پس از اتصال گیرنده بسیار کوچک این هدفون به یکی از پورت های USB بر روی کامپیوتر یا لپ تاپ خود، آنرا فراموش خواهید کرد اما این گیرنده بیسیم همیشه آماده خواهد بود تا ارتباط بین لپ تاپ و هدفون شما را بطور دائم برقرار نماید.

صدایی واضح و رسا

قطعات حساس داخلی این هدفون توسط تجهیزات لیزری نصب و تنظیم شده اند بنابراین احتمال هرگونه پارازیت صوتی به حداقل خواهد رسید. همچنین قابلیت حذف صداهای پس زمینه و مزاحم بر روی میکروفون نیز صدایی گیرا و شفاف را منتقل خواهد کرد. با وجود این دو قابلیت میتوانید از صدای استریو و با کیفیت برای تماسهای خود استفاده کنید.

دسترسی آزاد

قابلیت ارتباط بیسیم شما را از قید و بند میز کارتان رها خواهد کرد. شما به راحتی میتوانید تا شعاع 10 متری از کامپیوتر خود به حرکت و رفت و آمد بپردازید و در عین حال از مکالمه زنده و بدون اختلال لذت ببرید.*

*شعاع عملکرد مفید بسته به شرایط محیط کار، تنظیمات و نحوه استفاده متغیر خواهد بود.

نشان تجاریLogitech
اتصالBluetooth 2.1
رابط USB
فرکانس کاری40Hz-10KHz
امکاناتLaser-tuned drivers
Noise-canceling microphone
Six-hour rechargeable battery
Fold-and-go design
Simple, on-ear controls
محتویات بسته بندیHeadset
Nano receiver
USB recharging cable
User documentation
رابط آر اس

رابط آر اس که جک آدیو، فیش فون، فیش جک، فیش استرو و مینی استریو نیز به آن گفته می شود، یک رابط صوتی رایج است. در جک های 3.5 میلی متری معمول که در هدفون ها استفاده می شوند معمولا نوک تیز جک به گوشی چپ، حلقه اول به گوشی راست و پایه که به پوشش پلاستیکی متصل است نقش زمین (ارت) را دارد. همچنین در فیش های 3.5 میلی متری جدید TRRS که در بازار ایران به نام فیش های استریو 3 خط شناخته می شوند و در بیشتر گوشی های اندرویدی جدید و آیفون استفاده می شود، ترتیب قرارگیری به صورت نوک تیز برای گوشی چپ، حلقه اول برای گوشی راست، حلقه دوم برای اتصال زمین (ارت) و در انتها اتصال میکروفون قرار دارد. در استاندارد قدیمی تر محل اتصال میکروفون و اتصال زمین (ارت) جابجا می شود.


Surround

صدای فراگیر یا صدای ساراند، فناوری استفاده از بیش از پنج بلندگو برای شنیدن یک صدا (معمولا فیلم سینمایی و بازی های کامپیوتری) که از طریق صداگذاری بیشتر قابل انجام است، با نام های 5/1، 6/1 و 7/1 تکمیل کننده صدای استریو شناخته می شود. ری دالبی مخترع صدای ساراند بود


USB

یواس‌بی (به انگلیسی USB و مخفف Universal Serial Bus) در حوزه فن‌آوری اطلاعات به یک استاندارد گذرگاه سریال گفته می‌شود که برای ایجاد واسطه بین افزاره‌ها و رایانه کاربرد دارد. این گذرگاه به منظور فراهم کردن روشی جهت اتصال تعداد زیادی سخت‌افزار جانبی توسط یک درگاه رابط استاندارد و همچنین بهبود قابلیت‌های اتصال و اجرا ابداع شد. این پروتکل در سه نسخه‌ی1.1, 2.1, 3.0 ارائه شده است.

مدت زمان ضمانت اين محصولات از تاريخ توليد به مدت دو سال مي باشد. زمان ضمانت از طريق تاريخ اعتبار درج شده در كارت ضمانت هولوگرام دار آواژنگ مشخص مي گردد.

همراه داشتن کارت ضمانت با متعلقات کالا در زمان مراجعه، الزامی می باشد.