SteelSeries Siberia 150

  • سازگار با عموم سیستم عامل ها
  • بسیار سبک و قابل حمل
  • مجهز به میکروفون به منظور برقراری ارتباط

هدست های سری Siberia 150شرکت steelseries با طراحی فوق العاده زیبا در رنگهای متنوع به بازار عرضه شده است گوشی های سبک، راحتی شما را برای ساعات طولانی تضمین می کند. گوشی های این هدست بدون آنکه فشاری آزار دهنده به گوش شما وارد کند، جلوی ورود صداهای مزاحم خارجی را می گیرد.

بسیار سبک و قابل حمل و دارای کنتولر میزان حجم صدا

مجهز به led رنگی قابل تنظیم توسط برنامه SteelSeries Engine

نشان تجاریSteelSeries
طول سیم1.5 m, 5 ft
رابط USB
فرکانس کاری20 - 20000 Hz
محتویات بسته بندیSiberia 150
Quick Start Guide
میکروفنMicrophone Frequency Response: 50-16000 Hz
Microphone Pickup Pattern: Omnidirectional
Microphone Sensitivity: -38 dB
Microphone Impedance: 2200 Ohm
رابط آر اس

رابط آر اس که جک آدیو، فیش فون، فیش جک، فیش استرو و مینی استریو نیز به آن گفته می شود، یک رابط صوتی رایج است. در جک های 3.5 میلی متری معمول که در هدفون ها استفاده می شوند معمولا نوک تیز جک به گوشی چپ، حلقه اول به گوشی راست و پایه که به پوشش پلاستیکی متصل است نقش زمین (ارت) را دارد. همچنین در فیش های 3.5 میلی متری جدید TRRS که در بازار ایران به نام فیش های استریو 3 خط شناخته می شوند و در بیشتر گوشی های اندرویدی جدید و آیفون استفاده می شود، ترتیب قرارگیری به صورت نوک تیز برای گوشی چپ، حلقه اول برای گوشی راست، حلقه دوم برای اتصال زمین (ارت) و در انتها اتصال میکروفون قرار دارد. در استاندارد قدیمی تر محل اتصال میکروفون و اتصال زمین (ارت) جابجا می شود.

 


Surround

صدای فراگیر یا صدای ساراند، فناوری استفاده از بیش از پنج بلندگو برای شنیدن یک صدا (معمولا فیلم سینمایی و بازی های کامپیوتری) که از طریق صداگذاری بیشتر قابل انجام است، با نام های 5/1، 6/1 و 7/1 تکمیل کننده صدای استریو شناخته می شود. ری دالبی مخترع صدای ساراند بود

 


USB

یواس‌بی (به انگلیسی USB و مخفف Universal Serial Bus) در حوزه فن‌آوری اطلاعات به یک استاندارد گذرگاه سریال گفته می‌شود که برای ایجاد واسطه بین افزاره‌ها و رایانه کاربرد دارد. این گذرگاه به منظور فراهم کردن روشی جهت اتصال تعداد زیادی سخت‌افزار جانبی توسط یک درگاه رابط استاندارد و همچنین بهبود قابلیت‌های اتصال و اجرا ابداع شد. این پروتکل در سه نسخه‌ی1.1, 2.1, 3.0 ارائه شده است.

مدت زمان ضمانت اين محصولات از تاريخ توليد به مدت 12 ماه مي باشد. زمان ضمانت از طريق تاريخ اعتبار درج شده در كارت ضمانت هولوگرام دار آواژنگ مشخص مي گردد.

 

همراه داشتن کارت ضمانت با متعلقات کالا در زمان مراجعه، الزامی می باشد.