Cooler Master Devastator II

  • دارای سوییچ‌ Mem-Chanical
  • دقتی برابر با 500 تا 2000dpi
  • دارای نور پس زمینه آبی، سبز با قرمز
  • همراه با کیبرد Devastator عرضه می شود
کیبورد و ماوس Devastator II بهترین و درخشان‌ترین ویژگی‌های مدل قبل خود را گرفته و بهبود بخشیده است. کیبورد محصول با استفاده از سوییچ‌های اختصاصی «mem-chanical» پاسخگویی دقیق و حسی مانند کیبوردهای مکانیکی دارد. ماوس محصول که برای استفاده با هر 2 دست طراحی شده است، دارای دکمه‌های کناری، تنظیمات DPI لحظه‌ای و LEDهای رنگی است. فرقی نمی‌کند که درزمینه‌ی بازی‌های کامپیوتری بروز هستید یا بسیار باتجربه، این محصول در برابر قابلیت‌هایی که ارائه می‌دهد بسیار مقرون‌به‌صرفه است. دکمه‌های اختصاصی که برای کنترل رسانه‌ها مانند Play، Pause، Stop، Next و Previous در نظر گرفته شده‌اند به کاربر امکان کنترل موسیقی، فیلم و صداهای داخل بازی را فراهم می‌کنند. ماوسی که برای این مدل در نظر گرفته شده دارای دقتی برابر با 500 تا 2000 dpi و دکمه‌های آن با عمر 10 میلیون کلیک حس خوبی را به کاربر القا می‌کنند. پوشش لاستیکی کناره‌های ماوس کنترل و هدایت ماوس را برای کاربر به راحت‌ترین حالت ممکن رسانده و همان‌گونه که اشاره شده این ماوس برای افراد چپ‌دست‌ هم مناسب است.
نشان تجاریCooler Master
نوع اتصالUSB 2.0​
دقت (DPI)1000/1600/2000
رنگBlack
طول سیم1.8 Meters
نوع SensorGaming Optical
USB

یواس‌بی (به انگلیسی USB و مخفف Universal Serial Bus) در حوزه فن‌آوری اطلاعات به یک استاندارد گذرگاه سریال گفته می‌شود که برای ایجاد واسطه بین افزاره‌ها و رایانه کاربرد دارد. این گذرگاه به منظور فراهم کردن روشی جهت اتصال تعداد زیادی سخت‌افزار جانبی توسط یک درگاه رابط استاندارد و همچنین بهبود قابلیت‌های اتصال و اجرا ابداع شد. این پروتکل در سه نسخه‌ی1.1, 2.1, 3.0 ارائه شده است.


مدت زمان ضمانت از تاريخ توليد به مدت 24ماه مي باشد. زمان ضمانت از طريق تاريخ اعتبار درج شده در كارت ضمانت هولوگرام دار آواژنگ مشخص مي گردد.

همراه داشتن کارت ضمانت در زمان مراجعه، الزامی می باشد.