PAD SPEED-RX

  • مناسب برای گیمرها
  • سازگار با انواع MOUSE
  • ساختاری نرم و محکم

موس پد ( Mouse Pad ) به صفحه‌ ای گفته می شود که در زیر موس قرار می‌گیرد و به منظور راحتی کار با موس استفاده می‌ شود. موس پد فضایی است که برای قراردادن و جابجا کردن مـــوس استفاده می شود. این وسیله وقتی زیر موس قرار می گیرد باعث می شود تا دقت و کارایی موس تا حد قابل توجهی افزایش پیدا کند و همین امر باعث شده تا موس پد به عنوان یکی از مهم ترین لوازم جانبی در بازار به حساب بیاید. افزایش سرعت، افزایش دقت و سهولت سه عاملی است که در تفسیر استفاده از موس پدها آمده و همین سه دلیل کافی است تا هر کاربری از این وسیله برای زیر موس خود استفاده کند .

کولر مستردر طراحی موس پدهای SPEED-RX که مخصوص گیمرها میباشد با بکارگیری از الیاف مصنوعی باعث ایجاد سطحی نرم وصاف شده است که براحتی میتوان در سطح پارچه ای موس را بدون هیچ لغزشی به حرکت درآورد و در قسمت زیرین از لاستیک استفاده شده است تا در اثر حرکت دادن سریع موس پد بصورت محکم به سطح چسبیده شود .

پشتیبانی از موس های دارای سنسور نوری و لیزری

رنگBlack
ابعادLarge: 450 x 350 x 5 mm / 17.72 x 13.77 x 0.19 in
Medium: 320 x 270 x 5 mm / 12.5 x x 0.19 in
Small: 250 x 210 x 5 mm / 9.84 x 8.27 x 0.19 in

‏‪‬‏‬ ‫کولر مستر یکی از شرکت های تایوانی تولید کننده خنک کننده و منبع تغذیه است. کولر مستر کمپانی تولید کننده قطعات کامپیوتری در سال 1992 در کشور تایوان تاسیس شد و در سالیان گذشته با کیفیت مناسب خود توانست در دنیا و ایران جایگاه خود را به عنوان یکی از بهترین شرکت های ارائه کننده در زمینه پاور و کیس معرفی کند ‫کیبورد و ماوس جزء جدایی ناپذیر هر کامپیوتر رومیزی محسوب می شود بطوری که با هر میزان خلاقیت و تدبیر به سختی می توان جایگزینی برای آنها به عنوان مهمترین ابزارهای ورودی اطلاعات یافت. برند کولرمستر اخیراً دست به ورود به حوزه ساخت کیبورد و ماوس زده و طیف وسیعی از لوازم جانبی PC را تولید نموده است.