A1252 PowerCore 15600mAh

  • ظرفيت ۱۵۶۰۰ ميلي‌آمپر
  • قابلیت اتصال و شارژ دو دستگاه
  • پشتیبانی از فناوری PowerIQ
  • دارای نشانگر LED

قابلیت POWERCORE SPEED

شارژ سريع كوالكام ۳٫۰ (Qualcomm Quick Charge 3.0) از این فناوری میتوانید برای دستگاه هایی که حتی از تکنولوژی Quick Charge پشتیبانی نمیکنند نیز استفاده کنید تا به‌ سرعت شارژ شوند ،در برابر افزايش ولتاژ، جريان و دما مقاوم است با استفاده از فناوری منحصر به فرد MultiProtect براي كنترل دماي آن در هنگام شارژ اگر دماي بالا تشخيص داده شود، به طور خودكار قدرت را كاهش مي دهد. همچنين داراي Voltag Boost تشخيص مقاومت كابل براي شارژ دهي سريعتر و Power IQ قابليت تشخيص شدت جريان به صورت هوشمند براي دستگاه شما است.


استحکام به مراتب بالاتر PowerCore Plus 

نسل جدید پاوربانک انکر با نام PowerCore Plus که نسبت به مدل های قبلی خود دارای کیفیت بهتری می باشد. جنس به کار رفته در این مدل از آلومینیم بوده که به مراتب از استاندارد و استحکام بالاتری نسبت به مدل پلاستیکی قبلی خود بهره می برد. علاوه بر کاور محکم استفاده شده در این محصول، قطعات و سخت افزار داخل آن ارتقاء پیدا کرده و از قطعات باثبات تر و طول عمربالاتری در آن استفاده شده است.


فناوری ولتاژ بوست Voltage Boost 

تکنولوژی ولتاژ بوست Voltage Boost مداری برای جبران مقدار مقاومت کابل و یکسو کردن جریان خروجی است. Anker در تمامی دستگاه های خود از فناوری ولتاژ بوست Voltage Boost استفاده کرده است تا بتواند سرعت شارژ دستگاه شما را افزایش دهد به خصوص در زمانی که از کابلی به غیر از کابل اصلی برای شارژ دستگاه هوشمند خود استفاده می کنید.


فناوری مولتی پروتکت Multi Protect
در این فناوری از یک ریزپردازنده IC جهت حفاظت کامل از مدار استفاده شده است.
وظایف این فناوری عبارتند از:
1. فناوری محدود کننده جریان خروجی
2. محافظ ولتاژ خروجی .
3. ثابت کننده جریان خروجی .
4. محافظ ولتاژ ورودی .
5. سیستم قطع خودکار .
6. محافظت از سلول های باتری .
7. جلوگیری از اتصال کوتاه .
8. کنترل دما .
9. بازدهی بالای قدرت .
10. محافظت در برابر نوسان ولتاژ .


فناوری پاور آی کیو Power IQ

فناوری PowerIQ مقدار قدرت خروجی متناسب با میزان جریان ورودی مورد نیاز دستگاه در حال شارژ را تشخیص می دهد. محصولات ANKER با بهره‌گیری از قابلیت فناوری Power IQ به صورت هوشمندانه‌ مدل و نوع دستگاه متصل را مشخص و نیازهای آن را شناسایی و از این طریق از حداکثر توان خود برای اعمال شارژ و انتقال توان به دستگاه شما استفاده می‌کنند.


نشان تجاریAnker
ظرفیت15600mAh
رابط اتصال2X USB
ولتاژ ورودی5V / 2A
ولتاژ خروجی5V / 4.8A
وزن341 g
ابعاد166 x 58 x 22 mm
Fast ChargingNo
میلی آمپر

یک آمپر ساعت یکایی از بار الکتریکی با زیر یکاهای میلی‌آمپر ساعت(mAh) و میلی‌آمپر ثانیه (mAs) است. هر آمپر ساعت با ۳۶۰۰ کولن (آمپر ثانیه) و با بار الکتریکی گذرنده بوسیله جریان ثابت ۱ آمپر در مدت ۱ ساعت برابر است. آمپر ساعت بیشتر برای اندازه‌گیری سامانه‌های الکتروشیمی مانند آبکاری و باتری بکار می‌رود. میلی‌آمپر ساعت که همگانی‌تر از آمپر ساعت است، یک هزارم آمپر ساعت مقدار دارد.

استفاده از ابزارهای قابل حمل مانند تلفن همراه و تبلت به صورت مداوم به امری عادی تبدیل شده و باعث پیشرفت در زندگی و ارتباطات شده، ولی موضوعی که همیشه باعث ایجاد مشکل در خیلی از مواقع شده، تمام شدن باتری و در دسترس نبودن برای شارژ دوباره می باشد، بهترین راه حل همراه داشتن ذخایر برقی یا همان پاور بانک می باشد که در هر جا باشید تبلت و تلفن همراه شما را شارژ می کند و می توانید بدون نگرانی از کمبود شارژ به مسافرت های طولانی بروید.

مدت زمان ضمانت از تاريخ توليد به مدت 12 ماه مي باشد. زمان ضمانت از طريق تاريخ اعتبار درج شده در كارت ضمانت هولوگرام دار آواژنگ مشخص مي گردد.
همراه داشتن کارت ضمانت در زمان مراجعه، الزامی می باشد.