Genius SW-G2.1 500

  • طراحی زیبا و شیک Wooden
  • دارای دو اسپیکر 3.5 واتی و یک ساب ووفر 8W
  • مجهز به جک ورودی 3.5 میلی متری صدا
  • مناسب برای پخش موسیقی، فیلم و بازی‌

Genius SW-G2.1 500 Wooden Subwoofer Speaker

يک اسپيکر 2.1 کاناله است که توسط کمپاني جنيوس طراحي و توليد شده است. يکي از ويژگي‌هاي اين اسپيکر اين است که قادر است ابعاد جمع و جور خود يک خروجي صداي قدرتمند را براي شما فراهم مي‌سازد. اين اسپيکر شبيه به اسپيکرهاي سري J يعني بسيار ساده و شيک طراحي شده است و داراي سطحي براق و پوششي منحصر به فرد مي‌باشد که تقريبا با هر کيس کامپيوتر و لپ‌تاپي ست مي‌شود. ساب‌ووفر اين محصول نيز داراي يک درايور 3 اينچي است که قادر است صداي بيس عميقي را به شما ارايه دهد. بر روي يکي از اسپيکرهاي اين محصول شما مي‌توانيد کنترل حجم صدا، جک ورودي هدفون و جک Line-in را مشاهده نماييد که براي دسترسي ساده‌تر و کنترل راحت‌تر در آن قسمت طراحي شده‌اند. درکل يک اسپيکر 2.1 کاناله مي‌باشد که براي گوش دادن به موسيقي، ديدن فيلم و انجيم بازي و استفاده در کنار کامپيوتر ايده‌آل است
نشان تجاریGenius
پیکره بندی2.1
میزان قدرت خروجی15W
ابعادSubwoofer :120 x 180 x 155 mm
Satellites: 84 x 130 x 94 mm
امکانات3 تیکه تعداد اجزاء اسپیکر :
محتویات بسته بندی Subwoofer
Two satellite speakers
Multi-language user manual
نشان‌تجاریGenius
رابط آر اس

رابط آر اس که جک آدیو، فیش فون، فیش جک، فیش استرو و مینی استریو نیز به آن گفته می شود، یک رابط صوتی رایج است. در جک های 3.5 میلی متری معمول که در هدفون ها استفاده می شوند معمولا نوک تیز جک به گوشی چپ، حلقه اول به گوشی راست و پایه که به پوشش پلاستیکی متصل است نقش زمین (ارت) را دارد. همچنین در فیش های 3.5 میلی متری جدید TRRS که در بازار ایران به نام فیش های استریو 3 خط شناخته می شوند و در بیشتر گوشی های اندرویدی جدید و آیفون استفاده می شود، ترتیب قرارگیری به صورت نوک تیز برای گوشی چپ، حلقه اول برای گوشی راست، حلقه دوم برای اتصال زمین (ارت) و در انتها اتصال میکروفون قرار دارد. در استاندارد قدیمی تر محل اتصال میکروفون و اتصال زمین (ارت) جابجا می شود.


Surround

صدای فراگیر یا صدای ساراند، فناوری استفاده از بیش از پنج بلندگو برای شنیدن یک صدا (معمولا فیلم سینمایی و بازی های کامپیوتری) که از طریق صداگذاری بیشتر قابل انجام است، با نام های 5/1، 6/1 و 7/1 تکمیل کننده صدای استریو شناخته می شود. ری دالبی مخترع صدای ساراند بود


USB

یواس‌بی (به انگلیسی USB و مخفف Universal Serial Bus) در حوزه فن‌آوری اطلاعات به یک استاندارد گذرگاه سریال گفته می‌شود که برای ایجاد واسطه بین افزاره‌ها و رایانه کاربرد دارد. این گذرگاه به منظور فراهم کردن روشی جهت اتصال تعداد زیادی سخت‌افزار جانبی توسط یک درگاه رابط استاندارد و همچنین بهبود قابلیت‌های اتصال و اجرا ابداع شد. این پروتکل در سه نسخه‌ی1.1, 2.1, 3.0 ارائه شده است.

مدت زمان ضمانت اين محصولات از تاريخ توليد به مدت یک سال مي باشد. زمان ضمانت از طريق تاريخ اعتبار درج شده در كارت ضمانت هولوگرام دار آواژنگ مشخص مي گردد.

همراه داشتن کارت ضمانت با متعلقات کالا در زمان مراجعه، الزامی می باشد.