قدرت گرافیکی بالا در کنار قیمت مناسب با Gaming Boxهای آئورس

تاریخ: 1397/08/25
در دنیا امروز که برای کمپانی های بزرگ رقابتی تر از قبل است، هر روز شاهد ارائه گجتها و وسایل الکترونیکی جدیدی هستیم، امروز تصمیم داریم یکی از گجت هایی که کمپانی گیگابایت(Gaming Box) به بازارهای الکترونیکی عرضه کرده است را خدمت شما معرفی کنیم.

امروز کمتر کسی را می توان یافت که سرکارش با لپتاپ ها نیوفتاده باشد و اگر شما یک کاربر حرفه ای باشید، چه از آن دسته که گیمر هستند چه از آن دسته که یک طراح هستند، حتما می دانید که در اکثر موارد قدرت لپتاپ ها حتی در رده های بالا با قدرت پردازشی کامپیوترهای شخصی برابری نمی کند و به ناچار پس از مدت زمان کوتاهی با توجه به عرضه نرم افزارها و بازی های جدید، کمبود قدرت گرافیکی را احساس خواهید کرد.
شرکت های زیادی برای رفع این مشکل به عرضه محصولاتی همچون گرافیک اکسترنال یا آداپتورهای گرافیکی برای لپتاپ ها، اقدام نموده اند. گیگابایت نیز به تازگی محصولات جدیدی را در این زمینه عرضه کرده است که نسبت به به دیگر رقبا تفاوت های نیز دارد. Gaming Boxهای گیگابایت که در حقیقت یک کارت گرافیک اکسترنال با مشخصات یک کارت گرافیک کامپیوتر شخصی است از سوی گیگابایت با برند گیمینگ آئورس به بازار عرضه شده اند و به کاربران لپتاپ ها بخصوص لپتاپ های کمپانی اپل امکان می دهد تا از قدرت پردازشی یک کامپیوتر شخصی بهرمند گردند.

فرقی ندارد Macbook داشته باشید یا IMac و یا هر لپتاپ و کامپیوتردیگری فقط کافیست دستگاه شما مجهز به پورت Type-C و تکنولوژی تاندربولت 3 باشد تا بتوانید از قدرت پردازشی گیمینگ باکس های آئورس بهرمند شوید. یکی از مزیت های استفاده از Gaming Boxهای گیگابایت پشتیبانی این محصولات از چندین مانیتور بصورت همزمان است که این امر به لطف به کارگیری درگاه ها و پورت های خروجی تصویر در این محصولات است. از دیگر ویژگی های بسیار مهمی که گیگابایت به لطف عرضه محصولات در صنعت کامپیوترهای شخصی به این محصولات اضافه کرده است تنوع و قیمت بسیار مناسبی است که برای این محصولات در نظر گرفته است، تقریبا به جرات می توان Gaming Boxهای گیگابایت در این زمینه بی رقیب هستند زیرا رقبای این محصول در اکثر موارد با قیمتی تقریبا مشابه فاقد چیپست گرافیکی می باشند و کاربران باید بصورت جداگانه کارت گرافیک و یا چیپست گرافیکی خود را تهیه کنند که در حقیقت کاربران علاوه بر معضل تطابق پذیری، بودجه ای به مراتب بیشتری را باید صرفه تهییه چیپست گرافیکی نمایند.

گیگابایت با فناوری RGBFusion خود برتری دیگری را نسب به رقبا به محصول خود بخشیده است. همچنین گیگابایت این محصولات را با 4 چیپست گرافیکی پرچمدار GTX1080، GTX1070، RX580، RX570 به بازار عرضه کرده است. Gaming Boxهای آئورس توسط شرکت آواژنگ و با گارانتی 3 سال به بازار ایران عرضه شده اند.