G.SKILL که در سال 1989 در شهر تاپیه کشور تایوان تاسیس شد، یکی از شرکت های پیشرو در تولید ماژول حافظه به شمار می رود. به واسطه پیشینه ای قدرتمند، ما با بررسی نیازهای بازار و ایجاد کسب و کار رقابتی در منظقه و سراسر دنیا توانستیم شهرت و خوش نامی فوق العاده ای بدست آوریم. اهداف اصلی ما قیمت های رقابتی، ارائه به موقع محصولات، کیفیت تضمین شده، خدمات مشتری مدارانه و تنوع کالا هستند.
ما قصد داریم حافظه های بسیار عالی را ارائه نماییم که از خدمات فوق العاده ای برخوردار بوده و همگام با نیازهای به روز مشتریان باشد و از این طریق میزان ارزش خرید آنها را ارتقاء بخشیم. ما تعهد داریم که همواره در این مسیر حرکت کنیم و در تمامی شاخه های بازار مزایای رقابتی قابل توجهی داشته باشیم.
سرمایه گذاری روی منابع انسانی یکی از دلایل توانایی G.SKILL در ارائه چنین سرویس های سطح بالا، کارآمد و مقرون به صرفه ای است. G.SKILL مانند یک خانواده مدیریت می شود و محیط کاری پویا، چالش برانگیز و یکدستی را برای تمامی کارکنان خود فراهم می آورد. با مدیریت روشن فکرانه، تمامی استعدادها و ایده های بالقوه می توانند کاملا شکوفا شوند. با تعیین هدف ارائه خدمات رضایت بخش به مشتریان، واحد تحقیق و توسعه ما دائماً در حال توسعه کالاهایی با سریع ترین و بهترین کارایی هستند، واحدهای مارکتینگ و فروش ما نیز تامین کننده تمامی اطلاعات مورد نیاز هستند و آنها را در قالبی واضح و قابل درک ارائه می نمایند.
G.SKILL این قابلیت را دارد که واکنش سریعی به تغییرات شرایط بازار داشته باشد و به واسطه روش های عملیاتی منعطف و کاملا مجهز، پاسخگوی تمامی نیازهای مشتریان باشد. تیم های حرفه ای و آموزش دیده ما در واحد های تحقیق و توسعه، پشتیبانی فنی، فروش و مارکتینگ، G.SKILL را به اولین انتخاب کسب و کارهایی تبدیل کرده است که نیازها و خواسته های مشتریان خود را در بالاترین درجه اهمیت قرار داده اند.