شرکت Cooler Master با هدف ارائه بهترین راه کارهای صنعتی دفع حرارت تاسیس گردید. اکنون که بیش از دو دهه از فعالیت این مجموعه می گذرد، همچنان در همین راستا در حال حرکت است و در سراسر دنیا به عنوان پیشرو در ارائه کالا و خدمات به شرکت هایی که با مشکل تولید حرارت در کالاهای خود مواجه هستند، شناخته می شود.
در راستای این هدف، Cooler Master به شدت در تلاش است تا راهکارهایی که ارائه می کند از لحاظ امکانات، کارایی و کیفیت دقیقا همان چیزی باشد که مشتری در نظر داشته و به آن نیاز دارد. علاوه بر این، ما سعی بر این داریم که یک شریک کاری طولانی مدت و قابل اطمینان برای مشتریان خود باشیم. ما قصد داریم به جایی برسیم که وقتی شرکت ها و مشتریان در سراسر دنیا به دنبال راهکارهای دفع حرارت می گردند اولین و نخستین نامی باشیم که به ذهن آنها می رسد و این کار را با فن آوری های برتر، طراحی های حرفه ای و خدمات فوق العاده انجام خواهیم داد.
کسب و کار کنونی Cooler Master در حال حاضر به غیر از منبع تغذیه توان (PSU) و کیس، طیف گسترده ای از راهکارهای دفع حرارت برای انواع کالاها و محصولات است. این گستره شامل سینک های خنک کننده و فن برای لوازم خانه، کیس، کامپیوتر، ماشین آلات صنعتی، تجهیزات مخابراتی و ارتباطی راه دور و بسیاری ابزارهای دیگر می شود.