GV-N950WF2OC-2GD

  • مجهز به پردازنده GeForce GTX 950
  • 2 گیگابایت حافظه GDDR5 با رابط 128 بیتی
  • مجهز به درگاههای Dual-link DVI-I/Dual-link DVI-D/HDMI/Display Port
سیستم خنک کننده WindForce 2X ضداختلالات هوا با فن های مایل و موازی


این طراحی مجهز به دو فن PWMکاملا" بی صدا و دو لوله مسی انتقال گرما است که باعث می شود تا کانال های جریان هوا در محفظه کارت گرافیک وسیع تر شود و جریان هوای موثر تری در محفظه صورت گیرد.

طراحی منحصر به فرد تیغه ای فن ها


جریان هوا به وسیله ی طراحی مثلثی شکل در لبه ی فن هاپخش میگردد و سپس به نرمی توسط انحنای سه بعدی فن ها در راستای آن هدایت میشوند. دستیابی به ظرفیت خنک کنندگی بالا در حین کاهش تلاطم هوا از نتایج استفاده از این فن ها میباشد.


Ultra Durable 2

راز طول عمر بالا، پایداری و قابل اطمینان بودن یک محصول، به کیفیت بالای قطعات استفاده شده در آن محصول بر می گردد. یک بار دیگر شرکت گیگابایت با استفاده از هسته های چوک از جنس فریت، RDS ‏(On)‏ پایین در MOSFET و ESR پایین تر خازن های جامد، استانداری جدید پدید آورده است و از این طریق پایداری در گرافیک را ارائه می دهد. به علاوه اینکه، کارت های گرافیک نسخه Ultra Durable 2 شرکت گیگابایت، معماری پیچیده و پیشرفته ای دارند. این طراحی برتر از شرکت گیگابایت باعث می شود که مسایل گرمایی، مشخصات الکتریکی، سیگنال های دیجیتال، شدت جریان برق و محل قرار گرفتن مطلوب قطعات به گونه ای انجام شود که کارایی گرافیکی پیشرفته ای ارائه شود.Ultra Durable 2

خنک کنندگی فوق العاده – طراحی MOSFET با RDS ‏(on)‏ پایین


اتلاف کم توان – طراحی چوک هسته با جنس فریت


عمر طولانی تر – طراحی خارن های کاملا جامدOC GURU ll

اعمال تغییرات مهم نظیر آپدیت کردن بایوس و درایور بطور OC GURU ll به واسطه ی رابط کاربری جدید در هر زمان قابلOSD مستقیم و به راحتی امکان پذیر است. فرکانس ها و ولتاژ و گردش فن و تنظیمات کنترل و تغییر می باشند.

چیپ ستGTX 950
کلاک حافظه6610 MHz
کلاک هستهBoost:1317 MHz/ Base:1127 MHz in OC Mode
Boost:1279 MHz/ Base: 1102 MHz in Gaming Mode
فن آوری ساخت28 nm
رابط حافظه128 bit
رابط کارتPCI-E 3.0
نوع حافظهGDDR5
DirectXATX12
OpenGLATX4.5
اندازه برد PCBATXATX
نهایت وضوح تصویر دیجیتال4096 X 2160
نهایت وضوح تصویر آنالوگ2048 x 1536
قابلیت پخش چند تصویر4
درگاه های ورودی و خروجیDual-link DVI-I/Dual-link DVI-D/HDMI/DisplayPort
ابعاد کارتH=36 L=195 W=121 mm
توان مورد نیاز350W (with one 6-pin external power connector)
چیپ ست

یک Chipset مادربرد، تمام اطلاعاتی که از طریق کانال‌های اطلاعاتی یا باس های مادربرد جریان می‌یابد را کنترل می‌کند. عملکرد اولیه Chipset مادربرد، هدایت این اطلاعات به محل صحیح مادربرد و بنابراین بخش‌های صحیح می‌باشد.


کارت گرافیک

کارت گرافیک (به انگلیسی: graphics card) (با نام‌های کارت ویدئو، کارت نمایشگر، آداپتورنمایشگر، آداپتور گرافیک و برد گرافیک شناخته می‌شود) یک کارت توسعه است که تصاویرخروجی را برای نمایشگر تولید می‌کند. اکثر کارت‌های گرافیک، توابع مختلفی مانند شتاب دهنده‌ی رندر صحنه‌های سه‌بعدی و دوبعدی، رمز گشایی کردن MPEG-2/MPEG-4 ، خروجی تلویزیون و یا قابلیت اتصال چند مانیتور را ارائه می‌کنند.


پردازنده گرافیکی

واحد پردازش گرافیکی (به انگلیسی:Graphics ProcessingUnit) یا به اختصار GPUابزاری اختصاصی برای رندر کردن گرافیکی (به طور طبیعی به نظر رسیدن تصویر) در کامپیوترهای شخصی، ایستگاه‌های کاری،و یا در کنسولهای بازی است. این واحد گاهی اوقات واحد پردازنده بصری یا VPUنیز نامیده می‌شود. ویژگی‌های واحدهای پردازش مرکزی جدید برای پردازش و ارائه دادن کارهای دیداری (گرافیکی)، آن‌ها را بسیار کارآمدتر از واحدهای پردازنده مرکزی یا CPUدر پردازش الگوریتم‌های پیچیده کرده است.

مدت زمان ضمانت از تاريخ توليد به مدت سه سال مي باشد. زمان ضمانت از طريق شماره سریال و یا تاريخ اعتبار درج شده در كارت ضمانت هولوگرام دار آواژنگ مشخص مي گردد.
  • اين كالا بايد برچسب هولوگرام ضمانت آواژنگ را بر روي کالا داشته باشد.
  • همراه داشتن کارت ضمانت و برچسب هولوگرام آواژنگ برروی کالا در زمان مراجعه، الزامی می باشد.
کنترل مدت زمان ضمانت ازطریق شماره سریال :
SN :140841047223
هفته توليد: عدد 08   -  سال توليد: عدد 14