GV-N980G1 GAMING-4GD

  • مجهز به پردازنده GeForce GTX 980
  • 4 گیگابایت حافظه GDDR5 با رابط 256 بیتی
  • مجهز به درگاه های 3*Dual-link DVI-I/ Dual-link DVI-D /HDMI/Display Port
WINDFORCE 3X سیستم خنک کننده


از لوله های حرارتی از جنس مس خالص بهره می برد.همچنین طراحی منحصر بهWINDFORCE 3X سیستم خنک کننده باعث دفع حرارت بسیار بالا به GPU فرد پره ای هیت سینک به همراه طراحی تیغه ای فن ها به دلیل تماس مستقیم با بهترین شکل ممکن و کمترین صدا میشود.در نتیجه بیشترین کارایی در حداقل دما ارائه میشود.

طراحی منحصر به فرد تیغه ای فن ها


جریان هوا به وسیله ی طراحی مثلثی شکل در لبه ی فن هاپخش میگردد و سپس به نرمی توسط انحنای سه بعدی فن ها در راستای آن هدایت میشوند. دستیابی به ظرفیت خنک کنندگی بالا در حین کاهش تلاطم هوا از نتایج استفاده از این فن ها میباشد.


تکنولوژی مثلث سرد

نه تنها این سیستم خنک کننده عمل دفع حرارت را با راندمان بالاتری انجام میدهد بلکه به دلیل نوع طراحی و استفاده از فن های زاویه دار جریان هوا در سیستم خنک کننده را با تولید حداقل صدا به خوبی هدایت می کند.
طراحی فن های مخصوص

گیگابایت در طراحی این نوع خاص از فن ها با بکارگیری از باله هایی با ارتفاع نابرابرتلاطم هوا بین باله ها را افزا یش میدهد و میزان کارایی کل سیستم را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.
Illuminated LED

یک ویژگی خاص بر روی این کارت گرافیک است که می توانید به دلخواه روشنایی و نوع خاموش و روشن شدن LED را بر روی گرافیک مشخص کنید.پوشش پشتی فلزی شکیل

پوشش شکیل فلزی و مشکی رنگ این کارتهای زیبایی دو چندانی به کیس های گیمینگ میبخشد.بهترین چیپ ها با GPU Gauntlet Sorting

کارت های گرافیک سری GAMING به GPU های دست چین شده مجهز هستند که این تضمین کننده توانایی بالای این کارت ها در اورکلاک پذیری با حداقل دما و ولتاژ به همراه حفظ پایداری آنها میباشدفن آوری صفحه نمایش فلکس

کاربران میتوانند با راه اندازی چند صفحه . قابلیت پشتیبانی از 4 صفحه نمایش، تنها از طریق یک کارت میسر شده است . نمایش به طور همزمان، وضوح و جزییات بیشتر، تجربه بی اندازه متفاوت گیمینگ را تجربه کنیدUltra Durable کارت گرافیکی

ویژگی ها و مزایا

*دمای پایین تر پردازنده گرافیکی
با دوبرابر کردن مس لایه درونی PCB، برد کارت گرافیکی Ultra Durable اثر قابل ملاحظه ای بر روی کاهش دمای GPU و حافظه می گذارد.
* قابلیت اورکلاکینگ بیشتر
برد کارت گرافیکی Ultra Durable نوسانات ولتاژ را در حالت معمولی و گذرا کم می کند، بنابر این مقدار نویز را کاهش می دهد و قابلیت اورکلاکینگ بالاتری را تضمین می کند.
*اتلاف توان کمتر در هنگام سوئیچینگ
برد کارت گرافیکی Ultra Durable پهنای باند بیشتری برای عبور الکترون ها و کاهش مقاومت ظاهری ارائه می کند. هر چقدر مقاومت ظاهری مدار کمتر باشد، شار جریان پایدارتر خواهد بود و در نتیجه بهره وری توان افزایش می یابد.

OC GURU ll

اعمال تغییرات مهم نظیر آپدیت کردن بایوس و درایور بطور OC GURU ll به واسطه ی رابط کاربری جدید در هر زمان قابلOSD مستقیم و به راحتی امکان پذیر است. فرکانس ها و ولتاژ و گردش فن و تنظیمات کنترل و تغییر می باشند.

چیپ ستGTX 980
کلاک حافظه7Gbps
کلاک هستهBoost:1354 / Base: 1253 MHz in OC Mode
Boost:1329 / Base: 1228 MHz in Gaming Mode
فن آوری ساخت28 nm
رابط حافظه256 bit
رابط کارتPCI-E 3.0
نوع حافظهGDDR5
DirectXATX12
OpenGLATX4.4
اندازه برد PCBATXATX
نهایت وضوح تصویر دیجیتال4096 X 2160
نهایت وضوح تصویر آنالوگ2048 x 1536
قابلیت پخش چند تصویر4
درگاه های ورودی و خروجیDual-link DVI-I / Dual-link DVI-D / HDMI / DisplayPort*3
ابعاد کارتH=39 L=299 W=114 mm
توان مورد نیاز600W (with one 8-pin external power connector)
چیپ ست

یک Chipset مادربرد، تمام اطلاعاتی که از طریق کانال‌های اطلاعاتی یا باس های مادربرد جریان می‌یابد را کنترل می‌کند. عملکرد اولیه Chipset مادربرد، هدایت این اطلاعات به محل صحیح مادربرد و بنابراین بخش‌های صحیح می‌باشد.


کارت گرافیک

کارت گرافیک (به انگلیسی: graphics card) (با نام‌های کارت ویدئو، کارت نمایشگر، آداپتورنمایشگر، آداپتور گرافیک و برد گرافیک شناخته می‌شود) یک کارت توسعه است که تصاویرخروجی را برای نمایشگر تولید می‌کند. اکثر کارت‌های گرافیک، توابع مختلفی مانند شتاب دهنده‌ی رندر صحنه‌های سه‌بعدی و دوبعدی، رمز گشایی کردن MPEG-2/MPEG-4 ، خروجی تلویزیون و یا قابلیت اتصال چند مانیتور را ارائه می‌کنند.


پردازنده گرافیکی

واحد پردازش گرافیکی (به انگلیسی:Graphics ProcessingUnit) یا به اختصار GPUابزاری اختصاصی برای رندر کردن گرافیکی (به طور طبیعی به نظر رسیدن تصویر) در کامپیوترهای شخصی، ایستگاه‌های کاری،و یا در کنسولهای بازی است. این واحد گاهی اوقات واحد پردازنده بصری یا VPUنیز نامیده می‌شود. ویژگی‌های واحدهای پردازش مرکزی جدید برای پردازش و ارائه دادن کارهای دیداری (گرافیکی)، آن‌ها را بسیار کارآمدتر از واحدهای پردازنده مرکزی یا CPUدر پردازش الگوریتم‌های پیچیده کرده است.

مدت زمان ضمانت از تاريخ توليد به مدت سه سال مي باشد. زمان ضمانت از طريق شماره سریال و یا تاريخ اعتبار درج شده در كارت ضمانت هولوگرام دار آواژنگ مشخص مي گردد.
  • اين كالا بايد برچسب هولوگرام ضمانت آواژنگ را بر روي کالا داشته باشد.
  • همراه داشتن کارت ضمانت و برچسب هولوگرام آواژنگ برروی کالا در زمان مراجعه، الزامی می باشد.
کنترل مدت زمان ضمانت ازطریق شماره سریال :
SN :140841047223
هفته توليد: عدد 08   -  سال توليد: عدد 14