Car Jump Starter 10000

  • ظرفيت 10000 ميلي آمپر
  • فناوری شارژ Power IQ
  • قابليت استارت باتري خودرو
با استفاده از این پاور بانک علاوه بر شارژ باتری دستگاه‌هایی مانند گوشی موبایل و تبلت، می‌توانید باتری ماشین‌تان را هم شارژ کنید. این محصول 387 گرم وزن دارد و ابعاد آن به ترتیب طول، عرض و ارتفاع 185، 83 و 43 میلی‌متر هستند. ولتاژ ورودی در آن 15 و ولتاژ خروجی معادل 5 ولت دارد. ولتاژ استارت در این محصول 12 ولت است. همچنین شدت جریان ورودی در آن 1 آمپر و جریان خروجی آن در مجموع 4.2 آمپر شدت دارد. روی بدنه‌ی این محصول دو درگاه خروجی USB وجود دارد که قابلیت اتصال و شارژ دو دستگاه را به‌طور همزمان برای شما فراهم می‌کند. در زمان استفاده از انواع پاور بانک‌ها باید به شدت جریان خروجی آن‌ها و دستگاه‌ مورد نظرتان که قصد دارید باتری آن را شارژ کنید، توجه داشته باشید. جریان خروجی برای شارژ باتری انواع گوشی‌های موبایل باید حداقل 1 آمپر باشد. همچنین برای شارژ باتری انواع تبلت باید یک شارژر با حداقل شدت جریان خروجی 2 آمپر داشته باشید. در نتیجه این محصول قابلیت شارژ باتری انواع تبلت و گوشی‌های موبایل را دارد. تکنولوژی ساخت این پاور بانک به‌صورتی است که قابلیت تشخیص خودکار میزان جریان مورد نیاز برای شارژ هر دستگاه را دارد. باتری موجود در این محصول 10000 میلی‌آمپر ظرفیت دارد و روی بدنه‌ی آن نشانگرهای LED برای نمایش وضعیت شارژ دستگاه به‌کار رفته است. حداکثر شدت جریان استارت در این محصول 400 آمپر و شدت جریان آن در حالت عادی 200 آمپر است. برای استارت زدن با استفاده از این شارژر همراه کافی است آن را روشن کرده و با استفاده از سیم‌های رابط به باتری ماشین متصل کنید. روی بدنه‌ی این محصول یک چراغ قوه وجود دارد که می‌توانید آن را در شرایط اضطراری روشن کرده و از آن استفاده کنید.
نشان تجاریAnker
ظرفیت10000mAh
رابط اتصال2X USB
1X Car Jump Starter
محتویات بسته بندی استارت موتور های 3 لیتری بنزینی و 2.5 لیتری دیزلی
ولتاژ ورودی15 ولت
ولتاژ خروجی12 ولت
وزن387 گرم
Fast ChargingNo
میلی آمپر

یک آمپر ساعت یکایی از بار الکتریکی با زیر یکاهای میلی‌آمپر ساعت(mAh) و میلی‌آمپر ثانیه (mAs) است. هر آمپر ساعت با ۳۶۰۰ کولن (آمپر ثانیه) و با بار الکتریکی گذرنده بوسیله جریان ثابت ۱ آمپر در مدت ۱ ساعت برابر است. آمپر ساعت بیشتر برای اندازه‌گیری سامانه‌های الکتروشیمی مانند آبکاری و باتری بکار می‌رود. میلی‌آمپر ساعت که همگانی‌تر از آمپر ساعت است، یک هزارم آمپر ساعت مقدار دارد.

استفاده از ابزارهای قابل حمل مانند تلفن همراه و تبلت به صورت مداوم به امری عادی تبدیل شده و باعث پیشرفت در زندگی و ارتباطات شده، ولی موضوعی که همیشه باعث ایجاد مشکل در خیلی از مواقع شده، تمام شدن باتری و در دسترس نبودن برای شارژ دوباره می باشد، بهترین راه حل همراه داشتن ذخایر برقی یا همان پاور بانک می باشد که در هر جا باشید تبلت و تلفن همراه شما را شارژ می کند و می توانید بدون نگرانی از کمبود شارژ به مسافرت های طولانی بروید.

مدت زمان ضمانت از تاريخ توليد به مدت 12 ماه مي باشد. زمان ضمانت از طريق تاريخ اعتبار درج شده در كارت ضمانت هولوگرام دار آواژنگ مشخص مي گردد.
همراه داشتن کارت ضمانت در زمان مراجعه، الزامی می باشد.