EPSON EH-TW9200W

  • وضوح تصویر 1920x1080 Full HD
  • قابلیت پخش تصاویر 3D
  • قابلیت حرکت افقی و عمودی لنز
  • 5 درگاه HDMI و پشتیبانی از MHL

ویدئو پروژکتورهای EPSON

پروژکتورهای اپسون امکان مشاهده و نمایش  تصاویر با کیفیت بالا و رنگ های روشن و زنده را تا سه برابر پروژکتورهای عادی، فراهم می سازد.

امکان تنظیم درجه روشنایی و وضوح تصویر نیاز عموم متقاضیان را برآورده ساخته، همچنین با برخورداری از عملکرد سازگاری با محیط زیست (Eco Friendly(  و صرف جویی در مصرف برق تا 25 درصد، از تاثیرات منفی ناشی از استفاده دستگاه در محیط زیست کاسته است.

تکنولوژی CLO

پروژکتورهای اپسون با استفاده از تکنولوژی CLO روشنایی نور سفید و رنگی را به یک میزان و بطور ثابت تنظیم کرده و تصاویر رنگی را به صورت زنده، واقعی و با کیفیت بالا نمایش می دهند که روشنایی آنها سه برابر پروژکتورهای 1-Chip DLP می باشد.

تکنولوژی EPSON 3LCD

تمامی پروژکتورهای اپسون مجهز به تکنولوژی 3LCD هستند. این تکنولوژی پیشرفته اپسون، تصاویر را با جزئیات باورنکردنی، واضح، رنگ های طبیعی و دامنه خاکستری استثنایی نشان می دهد.

تکنولوژی سه بعدی 3D

تصاویر سه بعدی، نوعی تصاویر پویاست که با ایجاد خطای دید در عمق و سطح سبب می شود، که بیننده خود را درون تصویر احساس کند و دوری و نزدیکی را در تصویر رویت و لمس کند.

سینما خانگی های اپسون توانایی پشتیبانی اینگونه تصاویر را دارند و شما با عینک مخصوص این تصاویر، می توانید بعد سوم را تجربه کنید.

تکنولوژی منحصربه فرد بی سیم Wireless HD

امکان نمایش فیلم با کیفیت بالا و بدون اتصال کابل به پروژکتور یا نصب کابل های بلند، فقط کافیست برای ارسال اطلاعات دستگاه از طریق اتصال بی سیم، دستگاه مجهز به استاندارد WIHD را مستقیماً متصل نمایید و یا دستگاه فاقد استاندارد WIHD به فرستنده Wireless HD پروژکتور وصل نمایید.

قابلیت اتصال MHL

با اتصال تلفن های هوشمند و تبلت به پروژکتورهای مجهز به درگاه MHL دامنه نمایش فایل های خود را وسعت بخشید. این عملکرد امکان نمایش محتوا و فیلم ها را برروی صفحه نمایش بزرگ و از طریق درگاه HDMI فراهم می سازد.

بعلاوه از آنجایی که دستگاه متصل به پروژکتور همزمان شارژ می شود، شارژ باتری در حین اتصال به دستگاه تمام نخواهد شد.

سیستم نمایش تصویر3LCD Technology, RGB liquid crystal shutter
پانل LCD0.74 inch with MLA (D9)
میزان خروجی نورهای رنگی2,400 Lumen
میزان خروجی نور سفید2,400 Lumen
وضوح تصویرFull HD 1080p, 1920 x 1080, 16:9
Aspect Ratio16:9
نرخ کنتراست600,000 : 1
لامپ تصویرETORL, 0 W, 176 W (economy mode), 230 h durability
Projection Ratio1.34 - 2.87:1
اندازه تصویر30 inches - 300 inches
Projection Distance Wide/Tele0.9m ~ 1.9m
درگاه های ورودی / خروجیMHL, Component in, Composite in, HDMI 1.4 (6x), HDMI out, Trigger out, RS-232C, USB 2.0 Type B (Service Only)
میزان مصرف انرژی334 Watt, 270 Watt (economy)
ابعاد ویدئو پروژکتور466‎ x 395 x 158 mm
وزن ویدئو پروژکتور8.6 kg
بلندگوخیر
محتویات جعبه2 x RF 3D Glasses, HDMI Cable Clamp, Main unit, Power cable, Quick Start Guide, Remote control incl. batteries, User & #39;s Manual Set, WirelessHD Transmitter
حالت های رنگی 2DDynamic, Living room, Natural, Cinema
حالت های رنگی 3D3D Dynamic, 3D Cinema
فرمت های پشتیبانی 3DSide by side, Top and bottom, Frame packing
مدت زمان ضمانت از تاريخ توليد به مدت دو سال و لامپ دستگاه سه سال می باشد. زمان ضمانت از طريق تاريخ اعتبار درج شده در كارت ضمانت هولوگرام دار آواژنگ مشخص مي گردد.
در صورت خرابی در لامپ دستگاه، فقط لامپ دستگاه تعویض می گردد.
همراه داشتن کارت ضمانت با متعلقات کالا در زمان مراجعه، الزامی می باشد.