A2311 PowerDrive 5-Port

  • شارژر فندکی خودرو
  • پشتیبانی از فناوری VoltageBoost
  • دارای 5درگاه خروجی USB
با مدل «A2311 PowerDrive» از سری شارژرهای فندکی «انکر» می‌توانید باتری 5 دستگاه مختلف را بدون نیاز به پریز برق و تنها با استفاده از جریان برق داخل خودرو شارژ کنید. این محصول 109 گرم وزن دارد و ابعاد آن به ترتیب طول، عرض و ارتفاع 81، 44 و 19 میلی‌متر هستند. ولتاژ ورودی در آن مانند اکثر محصولات مشابه 12 تا 24 ولت و ولتاژ خروجی در این شارژر 5 ولت است. برای استفاده و شارژر باتری دستگاه‌هایی نظیر گوشی موبایل و تبلت با استفاده از این محصول کافی است شارژر فندکی را به درگاه فندک داخل خودرو متصل کنید. سپس می‌توانید دستگاه مورد نظر خود را با استفاده از یک کابل USB به یکی از درگاه‌های خروجی موجود روی هاب همراه شارژر متصل کنید. ابعاد این هاب 19 × 43 × 85 میلی‌متر است و در برابر خط‌وخش مقاومت دارد. این هاب با استفاده از یک کابل یک متری به شارژر متصل شده و وزن کمی دارد. روی آن 5 درگاه خروجی USB 2.0 وجود دارد و شدت جریان خروجی در آن‌ها در مجموع 10 آمپر است. البته شدت جریان خروجی در هر یک از درگاه‌های این محصول به تنهایی 2.4 آمپر شدت دارد تا امکان شارژ باتری انواع تبلت و گوشی‌های موبایل را برای شما فراهم کند. این محصول به‌صورتی طراحی و تولید شده که قابلیت تشخیص خودکار شدت جریان مورد نیاز برای شارژ هر دستگاه را دارد. بنابراین در زمان استفاده از آن هیچ نگرانی بابت شدت جریان مورد نیاز برای شارژ دستگاه‌تان را نداشته باشید.
نشان تجاریANKER
دستهشارژر فندکی
ابعاد19 × 44 × 81mm
وزن109g
تعداد درگاه ها5
نوع درگاه هاUSB2.0
امکانات و قابلیت هاقابلیت شارژ 5 دستگاه به صورت همزمان
محافظت شده در برابر افزایش دما
تشخیص خودکار شدت جریان مورد نیاز برای شارژ هر دستگاه
طول کابل 1 متر
جریان ورودی12 ~ 24 ولت
جریان خروجی5V 2.4A
میلی آمپر

یک آمپر ساعت یکایی از بار الکتریکی با زیر یکاهای میلی‌آمپر ساعت(mAh) و میلی‌آمپر ثانیه (mAs) است. هر آمپر ساعت با ۳۶۰۰ کولن (آمپر ثانیه) و با بار الکتریکی گذرنده بوسیله جریان ثابت ۱ آمپر در مدت ۱ ساعت برابر است. آمپر ساعت بیشتر برای اندازه‌گیری سامانه‌های الکتروشیمی مانند آبکاری و باتری بکار می‌رود. میلی‌آمپر ساعت که همگانی‌تر از آمپر ساعت است، یک هزارم آمپر ساعت مقدار دارد.

استفاده از ابزارهای قابل حمل مانند تلفن همراه و تبلت به صورت مداوم به امری عادی تبدیل شده و باعث پیشرفت در زندگی و ارتباطات شده، ولی موضوعی که همیشه باعث ایجاد مشکل در خیلی از مواقع شده، تمام شدن باتری و در دسترس نبودن برای شارژ دوباره می باشد، بهترین راه حل همراه داشتن ذخایر برقی یا همان پاور بانک می باشد که در هر جا باشید تبلت و تلفن همراه شما را شارژ می کند و می توانید بدون نگرانی از کمبود شارژ به مسافرت های طولانی بروید.

مدت زمان ضمانت از تاريخ توليد به مدت 12 ماه مي باشد. زمان ضمانت از طريق تاريخ اعتبار درج شده در كارت ضمانت هولوگرام دار آواژنگ مشخص مي گردد.
همراه داشتن کارت ضمانت در زمان مراجعه، الزامی می باشد.