PC-T80

  • جنس بدنه از آلومینیوم
  • دارای 4 عدد پورت USB3
  • قابلیت نصب 3 عدد فن 120mm

علاقمندان به رایانه‌‌‌های شخصی علاوه بر اهمیت به قدرت سخت‌افزاری سیستم، به ظاهر نیز اهمیت می‌دهند. بسیاری از افراد برای ساخت رایانه‌های شخصی خود اقدام و شروع به جمع‌آوری بهترین و زیباترین رایانه‌ها از نقطه نظر خود می‌کنند. اما این‌ بار شرکت Lian Li، پیش‌رو در تولید، کیس‌های متنوعی را معرفی نموده است.

لیان لی از برندهای صاحب نام در حوزه طراحی و تولید کیس است که از برندهای متخصصی در طراحی قسمت های مختلف کیس های کلاسیک و قدیمی بهره مند است. کیس های سنتی با ورق رنگ نخورده در داخل کیس و سینی مادربرد که شاید این روزها که همه ما جذب کیس های حرفه ای با طراحی های خاص و ویژه می شویم برایمان غیر قابل تصور باشد اما علاوه بر تولید کیس های حرفه ای تولید و عرضه این سری از کیس ها از تخصص های شرکت لیان لی است.

نشان تجاریLian-li
نوع کیسTest Bench
ابعاد کیس(W) 440mm
(H) 435mm
(D) 335mm
رنگSilver
All black
جنس بدنهAluminum
وزن خالص6kg
محفظه درایو3.5" HDD x3
2.5" HDD x7
(or 2.5" x4 + 3.5" x6)
درگاه توسعه8
سایز مادربردXL-ATX
ATX
Micro-ATX
فن سیستم120mm x3(Optional)
درگاه های ورودی و خروجیUSB3.0 x 4
HD Audio(Optional)
وزن ناخالص7.3Kg

کیس محفظه ای است که قطعات اصلی کامپیوترها همچون مادربرد، سی پی یو، رم، پاور و ... را بر روی خود جای می دهد جنس عمومی کیس ها معمولا از استیل، آلومینیوم و آلیاژ SECC و پلاستیک است و شکل و ساختار کیس ها نیز متفاوت است و بستگی به اندازه مادربرد و دیگر قطعات داخلی شما دارد. کیس دارای نقشی اساسی در رابطه با نحوه عملکرد مناسب و شکل ظاهری یک کامپیوتر است. کیس ، حفاظت لازم از عناصر نصب شده درون سیستم با دنیای خارج و بالعکس را انجام می دهد.

با این که کیس دارای نقشی حیاتی در یک کامپیوتر نظیر پردازنده و یا مادربرد نمی باشد، ولی نمی توان به آن صرفا" به عنوان یک جعبه نگاه کرد .

مدت زمان ضمانت از تاريخ توليد به مدت 12ماه مي باشد. زمان ضمانت از طريق تاريخ اعتبار درج شده در كارت ضمانت هولوگرام دار آواژنگ مشخص مي گردد.

همراه داشتن کارت ضمانت در زمان مراجعه، الزامی می باشد.