GIGABYTE Osmium

  • کلید های اختصاصی بازی
  • رابط اتصال USB 3.0
  • دارای نور پس زمینه
  • دارای رابط وسائل صوتی
عنصر شیمیایی Osmium که به رنگ آبی پلاتینیومی است و در گروه فلزها قرار می گیرد، در شرایط عادی محیطی سنگینترین عنصر به شمار می رود. این عنصر بسیار محکم، کمیاب و با شکوه است و نماد دوام بسیار بالا و لوکس بودن صفحه کلید گیمینگ Aivia Osmium است.
کلید تعویض مکانیکی Superior CHERRY MX

نیروی به راه اندازی بهینه شده
صفحه کلید مخصوص بازی Aivia Osmium با به کارگیری کلیدهای تعویض مکانیکی Cherry™، بازخورد لامسه ای بالا و نیروی به کاراندازی بهینه شده ای فراهم می آورد. با کاهش فاصله راه اندازی کلید به 2 میلی متر، زمان پاسخگویی صفحه کلید بهبود می یابد ، در عین حالی که در تمام طول انجام کار، هیچ صدایی از کلیدها به گوش نمی رسد.

دوام فوق العاده ؛ عمر صفحه کلیدی با 50 میلیون فشار کلیدها
مواد و طراحی عالی ، عمر صفحه کلید را بهبود می بخشد و عمر آن را تا 50 میلیون فشار کلیدها بالا می برد که 10 برابر بیشتر از صفحه کلیدهای معمولی است.

پشتیبانی از سرعت بالای USB3.0

مجهز به درگاه خارجی USB3.0
خروجی USB3.0 متصل به این صفحه کلیدسبب می شود تا سرعت افزایش یابد. به سادگی USB3.0 را به این صفحه کلید متصل کنید.

از سرعت انتقال بسیار بالای USB3.0 لذت ببرید.
انتقال مستقل سیگنال USB3.0 از طریق مادربرد، باعث انتقال کامل سیگنال، بدون تلفات می شود. در ضمن با USB3.0 سرعتی ده برابر USB2.0‌را تجربه خواهید کرد.

قابلیت Absolute Anti-Ghosting Multi-Key press

 

با استفاده از طراحی Anti-Ghosting Matrix key-switch، در تمامی منطقه های صفحه کلیدAivia Osmium، ویژگی Anti-Ghosting به چشم می خورد. با این مزیت فوق العاده و قابلیت تطبیق با ورود همزمان چندین کلید، این صفحه کلید بر رقیبان خود غلبه کرده است. با آزادی بی نظیر حاصل از فن آوری Absolute Anti-Ghost ، دیگر هنگام بازی، دشمن نمی تواند شما را غافلگیر کند!

* پشتیبانی از فشردن همزمان 64 کلید از طریق اتصال USB

موتور داخلی GHOST™ Macro


 

موتور داخلی GHOST™ Macro حسی 
موتورGHOST™Macro سبب می شود تا بتوانید از قبل کلیدهای ماکرو را تعریف کنید و به آسانی در هنگام بازی، کلیدهای لازم را بفشارید.

 

 

 

5 پروفایل بازی 
5 پروفایل بازی در زیر انگشتان شما سبب می شوند تا بتوانید هر کدام از این 5 پروفایل را که می خواهید، انتخاب کنید. حداکثر 70 ماکرو حافظه برای بازی در حال انجام.

طراحی بی نظیر و با کیفیت بالا


کلیدهای میانبر ماکرو و مکانیک

کنترل پویای صدا و نور صفحه

پایه های اضافی برای راحتی مچ دست

کلید تعویض پروفایل ماکرو

کانکتورهای18K Gold-platedبا دو متر کابل

صفحه استراحت مچ با اندازه ی کامل
راهنمای راحتی دست
* تمامی اطلاعات تنها برای ارجاع هستند. حق تنظیم یا بازنگری محتوای این اطلاعات در هر زمان بدون اطلاع قبلی برای شرکت گیگابایت محفوظ است.
* عملکرد تبلیغاتی مبتنی بر حداکثر مقادیر تئوری است که از سمت فروشندگان چیپست یا سازمان مربوطه اعلام شده اند. عملکرد واقعی ممکن است بسته به مشخصات سیستم مختلف باشد.
* تمامی لوگوها و علائم تجاری ، در انحصار مالکان آنها محسوب می شوند.
* به علت معماری استاندارد PC، میزان مشخصی حافظه ی داخلی برای استفاده ی سیستم کنار گذاشته شده است و بنابراین اندازه واقعی حافظه از آنچه گفته شده، پایین تر است.
نشان تجاریGIGABYTE
رابط اتصالUSB 2.0
ActivationCherry Red Mechanical Switch
طول عمر کلیدها50 million times
ارتفاع کلیدهاStandard
Travel Distance4mm to the bottom
Activation Distance2mm to actuation point
Peak Force45g
درگاه خروجی USBUSB3.0 + USB2.0
صداMicrophone-in/ Earphone-out
وزن1500g ±10%
ابعاد454(L)* 257(W)*45(H) mm
طول سیم2.0m ±10%
سیستم عاملWindows XP/ Vista/ Windows 7
گواهینامهCE, FCC, BSMI
رنگBlack
USB

یواس‌بی (به انگلیسی USB و مخفف Universal Serial Bus) در حوزه فن‌آوری اطلاعات به یک استاندارد گذرگاه سریال گفته می‌شود که برای ایجاد واسطه بین افزاره‌ها و رایانه کاربرد دارد. این گذرگاه به منظور فراهم کردن روشی جهت اتصال تعداد زیادی سخت‌افزار جانبی توسط یک درگاه رابط استاندارد و همچنین بهبود قابلیت‌های اتصال و اجرا ابداع شد. این پروتکل در سه نسخه‌ی1.1, 2.1, 3.0 ارائه شده است.

مدت زمان ضمانت از تاريخ توليد به مدت دو سال مي باشد. زمان ضمانت از طريق شماره سریال و یا تاريخ اعتبار درج شده در كارت ضمانت هولوگرام دار آواژنگ مشخص مي گردد.

همراه داشتن کارت ضمانت در زمان مراجعه، الزامی می باشد.