N5810PRO

  • پشتیبانی از Raid JBOD
  • پشتیبانی از 5Bays
  • پشتیبانی از Intel Security

قابلیت افزایش فضای ذخیره سازی

یکی از ویژگی های کلیدی این محصول قابلیت افزایش فضای ذخیره سازی مورد نیاز با استفاده از فناوری Volume Expansion Thecus برای سازمان های بزرگ میباشد.با این ویژگی،در صورت نیاز به افزایش فضای ذخیره سازی به راحتی میتوانید حجم ذخیره سازی را با اتصال دستگاه های جدید افزایش دهید.بر روی بستر شبکه 10Gbeامکان اتصال 8 دستگاه به یکدیگر و در قالب یک دستگاه واحد ذخیره سازی مجتع وجود دارد.

 


اتصال زنجیره ای

با تکنولوژی Daisy-Chain،امکان اتصال متواتر یا Back To Back برای دستگاه DAS به دستگاه NAS برای افزایش فضای دخیره سازی وجود دارد.بر اساس این فناوری کاربران میتوانند در عین حفظ سرعت انتقال فضای ذخیره سازی خود را به صورت موثر افزایش دهند.برای راه اندازی این قابلیت دستگاه NAS به عنوان کنترل کننده ی اصلی قرار میگیرد و تا چهار دستگاه DAS بعدی با اتصالات SASبه دستگاه اصلی متصل میشوند.

 


SATAIII,SAS6G

دستگاه های ذخیره سازیThecus از تکنولوژی SATA III وSAS برای اتصال هارد های داخلی با سرعت انتقال 6 Gbit/s پشتیبانی میکنند.

 


10 Gbit/s

به طور معمول مراکز داده نیاز به سطحی بالاتر از طیف سرعت ارتباطات معمول امروز دارند.شرکت Thecus از تکنولوژی 10Gbeبر روی کلیه محصولات خود پشتیبانی میکند و آماده ی پاسخگویی بهنیاز های امروز و فرداست.

 


افزایش پهنای باند شبکه

با تجمیع کردن چند پورت شبکه، می توان ویژگی افزونگی و افزایش پهنای باند را ،در کنار هم فراهم نمود.محصولات شرکت Thecus از 7 روش توزیع بار ترافیکی بر روی لینک های فعال پشتیبانی میکنند که عبارتند از: Broadcast, load balance, Failover, 802.3ad, Balance-TLB, Balance-ALB,Balance-XOR

 


Data Guard

این تکنولوژی راهکار های نرم افزاری برای تهیه ی نسخه ی پشتیبان بین دو دستگاه مجزا می باشد.با استفاده از تکنولوژی Data Guardمیتوان داده های نقطه اول (برای مثال External Storage,Raid )و دوم(Thecuse NAS) را با رابط کاربری آسان و مدیریت کاربر پسند ،همسان سازی نمود.

 


Data Burn

بدون هیچ زحمتی امکان نوشتن اطلاعات به صورت مستقیم بر رویBlu-ray,CD,DVD محیا شده است.این ماژول قابلیت ساخت مدیا از روی فایل های ISO ،صوتی و متنی را باسرعت بالا و همزمان با کارکرد عادی دستگاه را داراست.

 


ضد ویروس

کلیه محصولات ما با مشارکت آنتی ویروس قدرتمند McAfee،کلیه ی اطلاعات ذخیره شده بر روی خود رابه طور منظم و مستمر در برار تهدیدات ناشی از بدافزار ها محافظت میکنند.این امکان هزینه جداگانه ای برای متران Thecus نخواهد داشت.

 


cloud backup

علاوه بر ذخیره سازی اطلاعات با تکیه بر تکنولوژیRAID،میتوان داده هار ا به سادگی. به صورتDrag & Drop در محیط های ابری مانند ElephantDrive,Amazon S3,DropBox قرار داد تا براحتی بتوان در هر مکان وشرایطی به آن ها دسترسی داشت.

 


خروجی HDMI

به راحتی میتوان از طریق خروجیHDMI که توسط این دستگاه پشتیبانی میشود ،تلویزیون را به صورت مستقیم به دستگاه متصل نمود.

 


دسترسی پذیری بالا

بار اولین بار، کلیه ی اطلاعات شما به طور کامل و بدون تاخیر در دسترستان میباشد.که این ویژگی همه ی اطلاعات را به صورت جداگانه بر روی دو دستگاهNAS یکسان نگهداری میکند و در صورت بروز هرگونه رخدادی بر روی یکی از دستگاه ها،دیگری بدون وقفه شروع به سرویس دهی میکند.

 


اتصالات USB 3.0

نسل جدید ارتباط (USB 3.0) با سرعتی 10 برابر سریعتر از USB2.0 توسط این محصول پشتیبانی میشود که میتوان انواع تجهیزات از قبیل دوربین دیجیتال ،تلفن های هوشمند،هارد اکسترنال و ... را با استفاده از این تکنولوژی به دستگاه متصل نمود واز سرعت بالای این فناوری در کنار تکنولوژی های قدیمی تر (USB 2.0,USB 1.1) استفاده کرد.

 


Acronis True Image

Thecusبا مشارکت کمپانیAcronis و تکیه بر نرم افزار تهیه نسخه پشتیبانTrue Image با محیطی ساده و کاربر پسند،این امکان را فراهم میکند تا فقط با یک کلیک از فایل های مهم خود نسخه ی پشتببان تهیه کنید.

 


چندگانهRAID

Thecus-این امکان را فراهم میکند تا با استفاده از انواع Raid نظیر(JBOD,60,50,10,6,5,1,0)بتوانید ار داده های خودمحافطت کنید.در صورت عملکرد نا درست و یا معیوب شدن یکی از دیسک ها ،به سرعت هارد معیوب جایگزین شده و اطلاعات بازنویسی میگردند.

 


فایل سیستم چندگانه

پشتیبانی از فایل سیستم های مختلف(EXT3,EXT4,XFS)باعث انعطاف پذیری سیستم میشود.و این امکان را فراهم میکند تا کاربر به راحتی در محیط های مختلف به صورت همزمان به اطلاعات خود دسترسی پیدا کند.

 


iSCSI Thin-Provisioning

با استفاده از این تکنولوژی در کنار سرعت فوق العاده ISCSI می توان از فضا های ذخیره سازی خالی موجود به صورت Thin-Provision استفاده نمود و بهره وری کلی سیستم در استفاده از منابع را بهبود بخشید.

 


اتصالات

در دنیای جدید دسترسی به اطلاعات از هر جایی جزو مهم ترین موضوعات می باشد.شما میتوانید با استفاده ازT-OnTheGo وT-Dashboard کلیه اطلاعات را از طریق اتصالات مبتنیبر سیستم عامل هایios/Android ارسال و دریافت نمایید و یا حتی به مدیریت دستگاهNAS بپردازید.

 


Rsync

این تکنولوژی امکان پشتیبان گیری از راه دور را مبتنی بر سیستم عامل لینوکس ارایه می نماید.

 


User Quota

برای مدیریت آسان فضای دیسک ها بر روی nNAS،می توان فضای ذخیره سازی را میان کاربران تقسیم نمود و به هر کاربر سهم مورد نیاز خود را اختصاص داد.

 


درگاه

این درگاه امکان استفاده از فناوری های نوظهور را فراهم میکند.شما می توانید با این درگاه لذت استفاده از کارت های شبکه10G و کارت های آداپتورUSB3.0 را داشته باشید.

 


سرویس رایگان

این سرویس امکان دسترسی آسان و از راه دور به ذخیره سازNASرا با Dynamic DNS فراهم میکند.سرویسDDNSاز طریق اینترنت و بدون نیاز به بخاطر سپردنIP Address و تنها با نامی که کاربر مشخص کرده است.امکان دسترسی به اطلات موجود بر روی NASرا فراهم میکند.

 


پردازندهIntel® Celeron™J1900 Quad-Core SoC
حافظه4GB DDR3
تعداد ورودی هارد دیسک5
منبع تغذیهندارد
رابط هارد دیسک5 x SATA for internal, , support SATA II / SATA III hard disk
تعداد درگاه شبکه(Gbit)5
تعداد درگاه USB 2.02
تعداد درگاه USB 3.03
درگاه مالتی مدیاHDMI/Audio Output
RAIDRAID 0, 1, 5, 6, 10 and JBOD
پروتکل های قابل پشتیبانیEXT4/XFS/Btrfs
Intel Securityyes
Acronis True Imageyes
مصرف برق25.6 W
ابعاد230 x 190 x 240 (mm)/ 9.06 x7.48 x 9.45 (in)
وزن 5.09(Kgs)
سیستم عاملLinuxl
نشان تجاریThecus
در دنیای شبکه های امروز محتوای دیجیتال جزو ارزشمندترین دارایی ها میباشد.
شرکت THecus با تجربه ای 13 ساله و برخورداری از تیمی متخصص شامل کارشناسان خبره در زمینه تحقیق و توسعه افتخار این را دارد که با گسترش و نوآوری در تجهیزات ذخیره سازی به منظور نگهداری ایمن و مطمئن اطلاعات اقدام به ارائه محصولاتی جامع برای تضمین پایداری آن محتوای ارزشمند کرده است . ارزش گذاری بر طیف وسیع کاربران و تنوع نیازمندیهای آنان THecus را بر آن داشته تا به منظور رفع نیازهای شرکت های کوچک و نوپا متوسط و یا بزرگ و حرفه ای به صورت هدفمند اقدام به ارائه محصولات با کیفیت بالا بنماید .همنشینی THecus با ابر شرکتهایی همچون McAFee,Intel,Acronis,PIex با هدف یکپارچه سازی و توسعه سخت افزارو نرم افزارهای ارائه کننده سرویس ذخیره سازی خود نشان دهنده آرمان ارزشمند این کمپانی در راستای حمایت از کاربران توسط جامعیت بخشی به محصولات ارائه شده می باشد. شرکت THecus برای توسعه هرچه بهینه تر راهکارهای ذخیره سازی برای محدوده وسیعی از کاربران دارای تیمی متشکل از کارشناسان خبره و حرفه ای با تجربیات بالا در هر دو حوزه سخت افزار و نرم افزار میباشد و لذا به پشتوانه تجربیات آنان توانسته است محصولاتی کارا با کاربری آسان در همه سطوح ارئه دهدو تمرکز این شرکت بر ارائه بهترین و پیشرفته ترین تکنولوژی ها برای استفاده هرچه آسان تر کاربران در محیط های ذخیره سازی مبتنی بر شبکه و حتی زندگی روزمره مردم استوار است.
Thecus : نقاط برتری اصلی
کیفیت : تعهد به عرضه محصولاتی با بالاترین سطح کیفی .
نوآوری : سرمایه گذاری منابع وسیع در تحقیق و توسعه برای ارائه راهکارهایی بالا و آسان.
یکپارچه سازی: درک نیازهای مصرف کنند گان و برآورده سازی نیاز های سخت افزاری و نرم افزاری در انواع مختلف با فراهم ساختن طیف جامعی از محصولات.
اطمینان پذیری: به ارمغان آورد راه حل هایی با بالاترین سطح امنیتی و با راهبردی و کاربری آسان
Thecus با هدف ارائه خدمات و محصولاتی در حوزه ذخیره سازی مبتنی بر شبکه اقدام به گسترش سطح دانش خود نموده است. تعهد به بررسی های فنی و ایجاد طرح های نوین فروش و خدمات پس از فروش بین المللی حاصل تلاش این شرکت برای جلب رضایت مشتریان از محصولات خریداری شده می باشد.تیم فروش و شرکای تجاری بر اساس پیمانی که با یکدیگر دارند متعهد میشوند تا با ارائه محصولاتی بر پایه راهکارهای نوین و امن در عین سهولت در کاربری باعث افزایش توانمندی کاربران برای متمرکز ساختن اطلاعات با ارزششان شوند.
مدت زمان ضمانت ازتاريخ توليد به مدت سه سال مي باشد. زمان ضمانت از طريق تاريخ اعتبار درج شده در كارت ضمانت هولوگرام دار آواژنگ مشخص مي گردد.
  • همراه داشتن کارت ضمانت و متعلقات کالا در زمان مراجعه، الزامی می باشد.