Cooler Master Sentinel III

  • دقت بسیار بالای 6400dpi
  • وزن قابل تنظیم ماوس
  • پردازنده32بیت ARM و حافظه داخلی 512KB
 کولر مستر در تولید قطعات و لوازم جانبی حرفه‌ای کامپیوتر تبحر بالایی دارد و محصولات این شرکت از کیفیت ساخت بالایی برخوردارند. یکی از لوازم جانبی این شرکت ماوس مخصوص بازی مدل Sentinel lll است که از نظر ظاهری یک مدل نسبتا ساده به نظر می‌رسد، اما از نظر کارایی بسیار حرفه‌ای و رده‌بالا است. این ماوس بدنه ارگونومیک و خوش‌دستی دارد که می‌توان ساعت‌ها بدون خستگی با آن کار کرد. البته طراحی این محصول متقارن نیست و تنها مخصوص افراد راست دست ساخته شده است. مهم‌ترین نقطه قوت Sentinel lll دقت بسیار بالای 6400dpi آن است که کوچک‌ترین حرکتی را با دقت بالایی شناسایی کرده و نسبت به آن عکس العمل نشان می‌دهد که این امر برای گیمرهای حرفه‌ای و به‌خصوص در بازی‌های تیراندازی اول‌شخص اهمیت بسیار زیادی دارد. اتصال این ماوس مخصوص بازی از طریق یک کابل 1.8 متری با رابط USB است. روی این کابل هم با روکش الیافی پوشانده شده تا دوام و طول عمر بیشتری داشته باشد. روی این ماوس 8 کلید وجود دارد و به کمک پنج وزنه‌ی 4.5 گرمی قابل جدا شدن که در قسمت کف ماوس تعبیه شده‌اند، می‌توانید وزن ماوس را کم و زیاد و در راحت‌ترین حالت تنظیم کنید. برای مثال در بازی‌های استراتژیک بهتر است وزن ماوس کم و در بازی‌های تیر‌اندازی وزن آن زیاد باشد. این امر به افزایش سرعت یا دقت کمک شایانی خواهد کرد.
نشان تجاریCooler Master
نوع اتصالUSB 2.0
دقت (DPI)چهار مرحله ای تا 6400DPI
Frame Rate1000Hz / 1ms
Maximum Acceleration50 g
Maximum Tracking Speed200IPS / 50g
رنگBlack
طول سیم1.8 Meters
ابعاد135 x 83.6 x 40 mm
وزن155 g
نوع SensorAvago 3988 Optical Sensor
USB

یواس‌بی (به انگلیسی USB و مخفف Universal Serial Bus) در حوزه فن‌آوری اطلاعات به یک استاندارد گذرگاه سریال گفته می‌شود که برای ایجاد واسطه بین افزاره‌ها و رایانه کاربرد دارد. این گذرگاه به منظور فراهم کردن روشی جهت اتصال تعداد زیادی سخت‌افزار جانبی توسط یک درگاه رابط استاندارد و همچنین بهبود قابلیت‌های اتصال و اجرا ابداع شد. این پروتکل در سه نسخه‌ی1.1, 2.1, 3.0 ارائه شده است.


مدت زمان ضمانت از تاريخ توليد به مدت 24ماه مي باشد. زمان ضمانت از طريق تاريخ اعتبار درج شده در كارت ضمانت هولوگرام دار آواژنگ مشخص مي گردد.

همراه داشتن کارت ضمانت در زمان مراجعه، الزامی می باشد.