PAD SWIFT-RX

  • مناسب برای گیمرها
  • سازگار با انواع MOUSE
  • ساختاری بسیار نرم و محکم

موس پد ( Mouse Pad ) به صفحه‌ ای گفته می شود که در زیر موس قرار می‌گیرد و به منظور راحتی کار با موس استفاده می‌ شود. موس پد فضایی است که برای قراردادن و جابجا کردن مـــوس استفاده می شود. این وسیله وقتی زیر موس قرار می گیرد باعث می شود تا دقت و کارایی موس تا حد قابل توجهی افزایش پیدا کند و همین امر باعث شده تا موس پد به عنوان یکی از مهم ترین لوازم جانبی در بازار به حساب بیاید. افزایش سرعت، افزایش دقت و سهولت سه عاملی است که در تفسیر استفاده از موس پدها آمده و همین سه دلیل کافی است تا هر کاربری از این وسیله برای زیر موس خود استفاده کند .

کولر مستردر طراحی موس پدهای SWIFT-RX که مخصوص گیمرها میباشد با بکارگیری از الیاف مصنوعی باعث ایجاد سطحی نرم وصاف شده است که براحتی میتوان در سطح پارچه ای موس را بدون هیچ لغزشی به حرکت درآورد و در قسمت زیرین از لاستیک استفاده شده است تا در اثر حرکت دادن سریع موس پد بصورت محکم به سطح چسبیده شود و همچنین لبه های دوخته شده موس پد باعث طول عمر بالای آن شده است. این محصول در ابعاد متفاوت Small,Medium,Large, XLargeدر بازار عرضه شده است.

پشتیبانی از موس های دارای سنسور نوری و لیزری

رنگBlack
ابعادXL: 900 x 360 x 3 mm / 35.4 x 14.17 x 0.12 inch
Large: 450 x 350 x 3 mm / 17.72 x 13.78 x 0.12 in
Medium: 320 x 270 x 3 mm / 12.5 x x 0.12 in
Small: 250 x 210 x 3 mm / 9.84 x 8.27 x 0.12 in

‏‪‬‏‬ ‫کولر مستر یکی از شرکت های تایوانی تولید کننده خنک کننده و منبع تغذیه است. کولر مستر کمپانی تولید کننده قطعات کامپیوتری در سال 1992 در کشور تایوان تاسیس شد و در سالیان گذشته با کیفیت مناسب خود توانست در دنیا و ایران جایگاه خود را به عنوان یکی از بهترین شرکت های ارائه کننده در زمینه پاور و کیس معرفی کند ‫کیبورد و ماوس جزء جدایی ناپذیر هر کامپیوتر رومیزی محسوب می شود بطوری که با هر میزان خلاقیت و تدبیر به سختی می توان جایگزینی برای آنها به عنوان مهمترین ابزارهای ورودی اطلاعات یافت. برند کولرمستر اخیراً دست به ورود به حوزه ساخت کیبورد و ماوس زده و طیف وسیعی از لوازم جانبی PC را تولید نموده است.