در راستای کاهش هزینه‌های چاپ و کپی و افزایش کارایی و در ادامه معرفی دستگاه چندکاره جوهر افشان اپسون (کپی، پرینتر، فکس، اسکنر)، این محصول به زودی با گارانتی آواژنگ در بازار داخلی عرضه خواهد شد.

به اطلاع همکاران و مصرف کنندگان محصولات اپسون می رساند ، با توجه به متوقف شدن تولید جهانی پرینترهای EPSON CISS L 110 و EPSON CISS L800 این شرکت محصولات جدید خود را در مدلهای EPSON CISS L130 و EPSON CISS L805 معرفی می نماید .

این دستگاه چهار کاره با قابلیت کپی ، چاپگر ، اسکن و فاکس و با توانایی چاپ 75000 برگ (ظرفیت هر مخزن رنگ ) و اتصال به شبکه ، مناسب جهت کلیه ارگانها ،سازمانها و مراکز فنی و شرکتها با هزینه چاپ پایین و کیفیت بالا طراحی شده است .

قابل توجه همکاران محترم ، فروش ویژه دستگاه دیتا پرژکتور EB-X31 به همراه هدیه به مدت زمان محدود آغاز شد. شما میتوانید با خرید 30 دستگاه دیتا پرژکتور EB-X31 مبلغ 6 میلیون ریال هدیه نقدی دریافت نمایید، و با خرید 60 دستگاه EB-X31 یک دستگاه EB-S18 را به صورت رایگان تحویل بگیرید و همچنین با خرید 80 دستگاه دیتا پرژکتور EB-X31 میتوانید سفر یک هفته ای را به استانبول تجربه نمایید.

شرکت گلدن سیستم به عنوان نماینده رسمی محصولات اپسون با گارانتی آواژنگ در ایران به پاس قدردانی و به منظور تشکر از زحمات یکساله نمایندگان برتر فروش خود، سفری یک هفته ای به کشور روسیه تدارک دید که در این سفر مدیر فروش و مدیر محصول نیز ایشان را همراهی نمودند.

یکی از بزرگترین معضلات استفاده از چاپگرهای جوهر افشان، کارتریج آنها است. کارتریج ها با مشکلات متعددی همراه هستند که گاهی اوقات کاربران را از خرید چاپگرهای جوهرافشان منصرف می کند. از جمله مهمترین این مشکلات می توان به دردسرهای پیدا کردن و خریدن کارتریج اصل و باکیفیت، تعویض و نصب پردردسر و معمولا همراه با کثیف کاری، تمام شدن کارتریج در بازه های زمانی کوتاه و خشک شدن جوهر درون کارتریج پس از مدت کوتاهی استفاده نکردن از چاپگر اشاره کرد.

چندی پیش شرکت اپسون فن آوری جدیدی را برای چاپگرهای جوهر افشان خود معرفی کرد که CISS یا منبع تغذیه جوهر یکپارچه نام داشت. به واسطه این فن آوری تانک جوهر در کنار خود چاپگر و به عنوان یکی از اجزای بدنه آن عرضه می شد و دیگر نیازی به استفاده از کارتریج های جداگانه نبود.

فیلم های مطرحی که این روزها روی پرده سینماها می روند از کیفیت تصویر و صحنه سازی های خیره کننده ای برخوردارند و میزان لذتی که از تماشای آنها می بریم ارتباط مستقیمی با سطح کیفیت بصری آنها دارد. از این رو قابلیت ها و کیفیت ابزارهایی که برای پخش این تصاویر طراحی و تولید می شوند روز به روز افزایش پیدا می کند. در همین راستا شرکت اپسون رده جدیدی از ویدئو پروژکتورها را در اختیار کاربران قرار داده است که مخصوص تماشای فیلم های سه بعدی با کیفیت Full HD می باشد.