پس از معرفی پردازنده های Threadripper از سوی AMD، کمپانی های تولید کننده حافظه نیز دست به عرضه محصولات جدید خود به منظور سازگاری بیشتر در حالت Quad-Channel با این نسل از پردازنده ها زدند.کمپانی GSKILL نیز از جدید ترین سری حافظه های خود با نام Flare X به منظور پشتیبانی هرچی بهتر از پلتفروم X399 معرفی نمود.

کمپانی صاحب نام G.Skill که به صورت اختصاصی در زمینه تولید انواع حافظه فعالیت دارد، حافظه DDR4 جدیدی از سری TridentZ با فرکانس 4266 مگاهرتز را تولید کرده است. حافظه جدید از دو ماژول با ظرفیت 8 گیگابایت به صورت دو کاناله تشکیل می شود.

کمپانی تولید کننده حافظه رم G.Skill بار دیگر قدرت بالای خود را با اورکلاک حافظه DDR4 به اثبات رساند. اورکلاکر های رسمی جی اسکیل در حاشیه نمایشگاه کامپیوتکس 2016 موفق به ثبت 12 رکورد اورکلاک شدند که مهم ترین آنها، فرکانس 5189.2 مگاهرتز است. در رکورد های جدید جی اسکیل، هشت بنچمارک مختلف نقش اساسی ایفا کردند و 11 رکورد بنچمارک به همراه رکورد جهانی فرکانس حافظه رم در نمایشگاه کامپیوتکس 2016 به دست آمدند.

کمپانی GSKILL در سال 1989 توسط کاربران حرفه ای دنیای کامپیوتر تاسیس شد. این کمپانی به کمک مهندسان و کارشناسان حرفه ای خود توانسته است سهم مهمی از بازار حافظه و SSD ها رادر اختیار خود بگیرد. این محصولات شامل تمامی طیف مصرفی کاربران از جمله مصارف خانگی، گیمینگ و آورکلاکر ها می باشد.

GSKILL پیشرو در تولید حافظه های کامپیوتری، از نسل جدید رم های DDR4 خود با فرکانس های 4266MHZ و 4133MHZ پرده برداری کرد.این رم های که از سری Trident Z شرکت GSKILL می باشند به صورت اختصاصی و با استفاده از چیپ های ساخت شرکت Samsung برای پلتفروم Skylake طراحی و تولید شده اند که در کیت های Dual-Channel و در ماژول هایی با ظرفیت 4GB در اختیار کاربران قرار خواهند گرفت.