Anker Soundcore Mini 2 Bluetooth

  • مجهز به فناوری Bluetooth 4.2
  • مجهز به فناوری TWS (True Wireless Stereo)
  • ضد آب (دارای گواهینامه IPX7 )
  • داری میکروفون داخلی جهت مکالمه در حالت هندزفری
Soundcore Mini 2 Pocket Bluetooth 

نسبت به نسخه اول خود باز طراحی شده تا با درایور W ۶ و ساب‌ووفر قدرتمند خود، صدایی شفاف‌تر را در اختیار شما قرار دهد. همچینن با توجه به ضد آب بودن این اسپیکر می‌توانید با خیال راحت از شنیدن موسیقی در فضای باز نیز لذت ببرید.

• مجهز به فناوری Bluetooth 4.2 با محدوده ارتباطی ۲۰ متر
• مجهز به فناوری TWS (True Wireless Stereo)
• باتری قدرتمند با قابلیت پخش مداوم ۱۵ ساعت موسیقی
• ضد آب (دارای گواهینامه IPX7 )
• داری میکروفون داخلی جهت مکالمه در حالت هندزفری
نشان تجاریAnker
میزان قدرت خروجی6W
اتصالاتBluetooth 4.2
ابعاد2.7 x 2.7 x 3.1 inches
نشان‌تجاریANKER
حداکثر برد مفید بلوتوث20m
رابط آر اس

رابط آر اس که جک آدیو، فیش فون، فیش جک، فیش استرو و مینی استریو نیز به آن گفته می شود، یک رابط صوتی رایج است. در جک های 3.5 میلی متری معمول که در هدفون ها استفاده می شوند معمولا نوک تیز جک به گوشی چپ، حلقه اول به گوشی راست و پایه که به پوشش پلاستیکی متصل است نقش زمین (ارت) را دارد. همچنین در فیش های 3.5 میلی متری جدید TRRS که در بازار ایران به نام فیش های استریو 3 خط شناخته می شوند و در بیشتر گوشی های اندرویدی جدید و آیفون استفاده می شود، ترتیب قرارگیری به صورت نوک تیز برای گوشی چپ، حلقه اول برای گوشی راست، حلقه دوم برای اتصال زمین (ارت) و در انتها اتصال میکروفون قرار دارد. در استاندارد قدیمی تر محل اتصال میکروفون و اتصال زمین (ارت) جابجا می شود.


Surround

صدای فراگیر یا صدای ساراند، فناوری استفاده از بیش از پنج بلندگو برای شنیدن یک صدا (معمولا فیلم سینمایی و بازی های کامپیوتری) که از طریق صداگذاری بیشتر قابل انجام است، با نام های 5/1، 6/1 و 7/1 تکمیل کننده صدای استریو شناخته می شود. ری دالبی مخترع صدای ساراند بود


USB

یواس‌بی (به انگلیسی USB و مخفف Universal Serial Bus) در حوزه فن‌آوری اطلاعات به یک استاندارد گذرگاه سریال گفته می‌شود که برای ایجاد واسطه بین افزاره‌ها و رایانه کاربرد دارد. این گذرگاه به منظور فراهم کردن روشی جهت اتصال تعداد زیادی سخت‌افزار جانبی توسط یک درگاه رابط استاندارد و همچنین بهبود قابلیت‌های اتصال و اجرا ابداع شد. این پروتکل در سه نسخه‌ی1.1, 2.1, 3.0 ارائه شده است.

مدت زمان ضمانت از تاريخ توليد به مدت يك سال مي باشد. زمان ضمانت از طريق تاريخ اعتبار درج شده در كارت ضمانت هولوگرام دار آواژنگ مشخص مي گردد.

همراه داشتن کارت ضمانت و متعلقات کالا در زمان مراجعه، الزامی می باشد.