SoundCore Sport XL Bluetooth

  • درگاه USB براي شارژ ساير دستگاه‌ها
  • قابلیت اتصال با Bluetoothو باسیم
  • مقاوم در برابر آب
  • توان خروجي بالا
اسپیکر SoundCore Sport محصولی از شرکت Anker است که از طریق فناوری بلوتوث و جک 3.5میلی‌متری صدا می‌تواند به تلفن‌همراه یا پخش‌کننده‌ی صوتی متصل شود. این اسپیکر اندازه‌ای بزرگ‌تر از مدل SoundCore Sport L دارد. نسخه‌ی بلوتوث پشتیبانی‌شده در این محصول 4.1 است که نسبت به نسل قبلی مصرف انرژی بسیار کمتر و امواج پایدار‌تری دارد. در قسمت پشتی اسپیکر انکر مدل SoundCore Sport L یک درگاه USB به چشم می‌خورد که از طریق آن می‌توان تجهیزاتی مانند تلفن‌همراه یا تبلت را شارژ کرد. شرکت انکر این اسپیکر را به دو درایور 8 وات تجهیز کرده است که می‌توان به پخش ‌موسیقی با حجم صدای زیاد پرداخت. اسپیکر قابل حمل انکر مدل SoundCore Sport L انرژی مورد نیاز خود را از طریق یک باتری داخلی تامین می‌کند که به کمک آن می‌توان با میزان صدای 80درصد تا 15 ساعت به پخش‌ موسیقی پرداخت. زمان مورد نیاز برای شارژ کامل این محصول 2.5 ساعت است. اسپیکر SoundCore Sport L در برابر نفوذ آب مقاوم است که این ویژگی بسیار کاربردی است. اسپیکر SoundCore Sport L در گروه اسپیکرهای قابل حمل قرار می‌گیرد؛ ولی می‌توان از آن به‌عنوان یک اسپیکر دسکتاپ هم استفاده کرد. در قسمت بالایی این محصول، کلیدهای کنترلی اسپیکر به چشم می‌خورد.
نشان تجاریAnker
میزان قدرت خروجی16W
اتصالاتBluetooth4.1 , 3.5mm Jack
امکاناتمقاوم در برابر نفوذ آب

5V 1A output keeps your phone or tablet charged
نشان‌تجاریANKER
رابط آر اس

رابط آر اس که جک آدیو، فیش فون، فیش جک، فیش استرو و مینی استریو نیز به آن گفته می شود، یک رابط صوتی رایج است. در جک های 3.5 میلی متری معمول که در هدفون ها استفاده می شوند معمولا نوک تیز جک به گوشی چپ، حلقه اول به گوشی راست و پایه که به پوشش پلاستیکی متصل است نقش زمین (ارت) را دارد. همچنین در فیش های 3.5 میلی متری جدید TRRS که در بازار ایران به نام فیش های استریو 3 خط شناخته می شوند و در بیشتر گوشی های اندرویدی جدید و آیفون استفاده می شود، ترتیب قرارگیری به صورت نوک تیز برای گوشی چپ، حلقه اول برای گوشی راست، حلقه دوم برای اتصال زمین (ارت) و در انتها اتصال میکروفون قرار دارد. در استاندارد قدیمی تر محل اتصال میکروفون و اتصال زمین (ارت) جابجا می شود.


Surround

صدای فراگیر یا صدای ساراند، فناوری استفاده از بیش از پنج بلندگو برای شنیدن یک صدا (معمولا فیلم سینمایی و بازی های کامپیوتری) که از طریق صداگذاری بیشتر قابل انجام است، با نام های 5/1، 6/1 و 7/1 تکمیل کننده صدای استریو شناخته می شود. ری دالبی مخترع صدای ساراند بود


USB

یواس‌بی (به انگلیسی USB و مخفف Universal Serial Bus) در حوزه فن‌آوری اطلاعات به یک استاندارد گذرگاه سریال گفته می‌شود که برای ایجاد واسطه بین افزاره‌ها و رایانه کاربرد دارد. این گذرگاه به منظور فراهم کردن روشی جهت اتصال تعداد زیادی سخت‌افزار جانبی توسط یک درگاه رابط استاندارد و همچنین بهبود قابلیت‌های اتصال و اجرا ابداع شد. این پروتکل در سه نسخه‌ی1.1, 2.1, 3.0 ارائه شده است.

مدت زمان ضمانت از تاريخ توليد به مدت يك سال مي باشد. زمان ضمانت از طريق تاريخ اعتبار درج شده در كارت ضمانت هولوگرام دار آواژنگ مشخص مي گردد.

همراه داشتن کارت ضمانت و متعلقات کالا در زمان مراجعه، الزامی می باشد.