LOGITECH Z313

  • خروجی ۲۵ وات
  • طراحی 2.1
  • صدای قدرمتند

ساده ترین راه برای گوش دادن به موسیقی مورد علاقه تان

کنترل کامل در دست شماست
Wheel for the web

صدای واضح و تمیزی که از این اسپیکر پخش میشود در همه نقاط اتاق شما با کیفیت یکسان به گوش خواهد رسید حتی اگر شما در پشت اسپیکر ها ایستاده باشید.

کیفیت در اختیار شماست
Wheel for the web

با سیستم پخش قدیمی بر روی کامپیوتر شخصی خود خداحافظی کنید. اتاق خود را با صدایی رساتر و شفاف تر پر کنید و از موسیقی دیجیتال بر روی رایانه شخصی خود نهایت لذت را ببرید.

طراحی با شکوه
Wheel for the web

شما میتوانید این اسپیکر باریک و زیبا را در هر نقطه از اتاقتان قرار دهید و مطمئن باشید با دکور اتاق شما و سلیقه شخصی تان کاملاً همخوانی خواهد داشت.

نشان تجاریLogitech
پیکره بندی2.1
اتصالاتPC sound card or 3.5 mm audio output jack
فرکانس کاری48 Hz–20 kHz
ابعادSubwoofer: 22.0 cm x 15.0 cm x 22.8 cm
Satellites: 8.1 cm x 8.9 cm x 14.6 cm)
امکاناتConvenient control pod
Compact subwoofer
Easy setup
Headphone jack
محتویات بسته بندی 2 satellites
1 subwoofer
Control pod
User documentation
نشان‌تجاریLOGITECH
رابط آر اس

رابط آر اس که جک آدیو، فیش فون، فیش جک، فیش استرو و مینی استریو نیز به آن گفته می شود، یک رابط صوتی رایج است. در جک های 3.5 میلی متری معمول که در هدفون ها استفاده می شوند معمولا نوک تیز جک به گوشی چپ، حلقه اول به گوشی راست و پایه که به پوشش پلاستیکی متصل است نقش زمین (ارت) را دارد. همچنین در فیش های 3.5 میلی متری جدید TRRS که در بازار ایران به نام فیش های استریو 3 خط شناخته می شوند و در بیشتر گوشی های اندرویدی جدید و آیفون استفاده می شود، ترتیب قرارگیری به صورت نوک تیز برای گوشی چپ، حلقه اول برای گوشی راست، حلقه دوم برای اتصال زمین (ارت) و در انتها اتصال میکروفون قرار دارد. در استاندارد قدیمی تر محل اتصال میکروفون و اتصال زمین (ارت) جابجا می شود.


Surround

صدای فراگیر یا صدای ساراند، فناوری استفاده از بیش از پنج بلندگو برای شنیدن یک صدا (معمولا فیلم سینمایی و بازی های کامپیوتری) که از طریق صداگذاری بیشتر قابل انجام است، با نام های 5/1، 6/1 و 7/1 تکمیل کننده صدای استریو شناخته می شود. ری دالبی مخترع صدای ساراند بود


USB

یواس‌بی (به انگلیسی USB و مخفف Universal Serial Bus) در حوزه فن‌آوری اطلاعات به یک استاندارد گذرگاه سریال گفته می‌شود که برای ایجاد واسطه بین افزاره‌ها و رایانه کاربرد دارد. این گذرگاه به منظور فراهم کردن روشی جهت اتصال تعداد زیادی سخت‌افزار جانبی توسط یک درگاه رابط استاندارد و همچنین بهبود قابلیت‌های اتصال و اجرا ابداع شد. این پروتکل در سه نسخه‌ی1.1, 2.1, 3.0 ارائه شده است.

مدت زمان ضمانت اين محصولات از تاريخ توليد به مدت دو سال مي باشد. زمان ضمانت از طريق تاريخ اعتبار درج شده در كارت ضمانت هولوگرام دار آواژنگ مشخص مي گردد.

همراه داشتن کارت ضمانت با متعلقات کالا در زمان مراجعه، الزامی می باشد.