Genius SW-G2.1 1250

  • خروجی میکروفون و ورودی هدفون
  • طراحی زیبا و شیک همراه با باکس کنترل
  • دارای دو اسپیکر9w و یک ساب ووفر 20w
  • مناسب برای پخش موسیقی، فیلم و بازی
Genius SW-G2.1 1250 2.1 Channel Speaker

اسپيکري ممتاز با تکنولوژي صداي پر قدرت HiFi و باسي فوق العاده، اکنون با نام SW-G2.1 1250 توسط برند جنيوس ارائه شده است. ساب ووفر SW-G2.1 1250براي شما قدرتي معادل 38 وات ايجاد کرده که موجب پديداري صدايي طبيعي براي شما مي باشد. داراي يک جعبه کنترل براي ميزان قدرت خروجي صدا ، باس و تريبل و روي هم رفته کليه تنظيمات مي باشد. ديگر خصوصيت اين محصول، خروجي هدفون براي گوش دادن موسيقي به صورت خصوصي و يا چت و گفتگوي اينترنتي، و يک خروجي RCA براي اتصال آسان به تلويزيون ، VCD/DVD و کنسول هاي بازي با رايانه شخصي و پخش کننده هاي موسيقي مي باشد.
نشان تجاریGenius
پیکره بندی2.1
میزان قدرت خروجی38W
اتصالاتMicrophone jack for online talking

Headphone jack for private listening

Dual input jacks for PC, TV, DVD, Game devices
فرکانس کاری58 Hz ~ 20K Hz
ابعادSubwoofer: 9.05" x 8.48" x 9.35"
Satellite: 4.41" x 5.51" x 3.89"
Controller: 2.36" x 6.69" x 6.06"
محتویات بسته بندی One subwoofer
Two satellite speakers
One controller
One 2RCA to 3.5mm cable
One 3.5mm plug audio cable
Multi-language user & #39;s manual
نشان‌تجاریGenius
رابط آر اس

رابط آر اس که جک آدیو، فیش فون، فیش جک، فیش استرو و مینی استریو نیز به آن گفته می شود، یک رابط صوتی رایج است. در جک های 3.5 میلی متری معمول که در هدفون ها استفاده می شوند معمولا نوک تیز جک به گوشی چپ، حلقه اول به گوشی راست و پایه که به پوشش پلاستیکی متصل است نقش زمین (ارت) را دارد. همچنین در فیش های 3.5 میلی متری جدید TRRS که در بازار ایران به نام فیش های استریو 3 خط شناخته می شوند و در بیشتر گوشی های اندرویدی جدید و آیفون استفاده می شود، ترتیب قرارگیری به صورت نوک تیز برای گوشی چپ، حلقه اول برای گوشی راست، حلقه دوم برای اتصال زمین (ارت) و در انتها اتصال میکروفون قرار دارد. در استاندارد قدیمی تر محل اتصال میکروفون و اتصال زمین (ارت) جابجا می شود.


Surround

صدای فراگیر یا صدای ساراند، فناوری استفاده از بیش از پنج بلندگو برای شنیدن یک صدا (معمولا فیلم سینمایی و بازی های کامپیوتری) که از طریق صداگذاری بیشتر قابل انجام است، با نام های 5/1، 6/1 و 7/1 تکمیل کننده صدای استریو شناخته می شود. ری دالبی مخترع صدای ساراند بود


USB

یواس‌بی (به انگلیسی USB و مخفف Universal Serial Bus) در حوزه فن‌آوری اطلاعات به یک استاندارد گذرگاه سریال گفته می‌شود که برای ایجاد واسطه بین افزاره‌ها و رایانه کاربرد دارد. این گذرگاه به منظور فراهم کردن روشی جهت اتصال تعداد زیادی سخت‌افزار جانبی توسط یک درگاه رابط استاندارد و همچنین بهبود قابلیت‌های اتصال و اجرا ابداع شد. این پروتکل در سه نسخه‌ی1.1, 2.1, 3.0 ارائه شده است.

مدت زمان ضمانت اين محصولات از تاريخ توليد به مدت یک سال مي باشد. زمان ضمانت از طريق تاريخ اعتبار درج شده در كارت ضمانت هولوگرام دار آواژنگ مشخص مي گردد.

همراه داشتن کارت ضمانت با متعلقات کالا در زمان مراجعه، الزامی می باشد.