Genius SW-G2.1 2000

  • نورپردازی LED آبی
  • دارای باکس کنترلر با طراحی زیبا
  • مجهز به جک ورودی هدفون و میکروفون و LineIn
  • دارای دو اسپیکر 8W و یک ساب ووفر 29W
Genius SW-G2.1 2000 2.1 Channel Speaker System

• دارای خروجی هدفون
• فرکانس پاسخگویی 25 هرتز تا 20 کیلوهرتز
• مناسب برای پخش موسیقی، فیلم و بازی‌ در رایانه های شخصی و DVD
• دارای دو اسپیکر 8 واتی و یک ساب ووفر 29 واتی
 • قابل استفاده CD-DVD پلیر، کامپیوتر، لپ تاپ، تبلت، موبایل و Sma
نشان تجاریGenius
پیکره بندی2.1 Channel
میزان قدرت خروجی45W
اتصالاتجک 3.5 میلی‌متری صدا، ورودی AUX
فرکانس کاری25 Hz - 20K Hz
ابعادSubwoofer: 252 x 233 x 235 mm
Satellites: 125 x 155 x 91 mm
Controls Unit: 55 x 177 x 155 mm
محتویات بسته بندی Subwoofer
Two satellite speakers
Controller
RCA to RCA cable
Two 3.5mm to 3.5mm audio cables
Multi-language
user manual
نشان‌تجاریGenius
رابط آر اس

رابط آر اس که جک آدیو، فیش فون، فیش جک، فیش استرو و مینی استریو نیز به آن گفته می شود، یک رابط صوتی رایج است. در جک های 3.5 میلی متری معمول که در هدفون ها استفاده می شوند معمولا نوک تیز جک به گوشی چپ، حلقه اول به گوشی راست و پایه که به پوشش پلاستیکی متصل است نقش زمین (ارت) را دارد. همچنین در فیش های 3.5 میلی متری جدید TRRS که در بازار ایران به نام فیش های استریو 3 خط شناخته می شوند و در بیشتر گوشی های اندرویدی جدید و آیفون استفاده می شود، ترتیب قرارگیری به صورت نوک تیز برای گوشی چپ، حلقه اول برای گوشی راست، حلقه دوم برای اتصال زمین (ارت) و در انتها اتصال میکروفون قرار دارد. در استاندارد قدیمی تر محل اتصال میکروفون و اتصال زمین (ارت) جابجا می شود.


Surround

صدای فراگیر یا صدای ساراند، فناوری استفاده از بیش از پنج بلندگو برای شنیدن یک صدا (معمولا فیلم سینمایی و بازی های کامپیوتری) که از طریق صداگذاری بیشتر قابل انجام است، با نام های 5/1، 6/1 و 7/1 تکمیل کننده صدای استریو شناخته می شود. ری دالبی مخترع صدای ساراند بود


USB

یواس‌بی (به انگلیسی USB و مخفف Universal Serial Bus) در حوزه فن‌آوری اطلاعات به یک استاندارد گذرگاه سریال گفته می‌شود که برای ایجاد واسطه بین افزاره‌ها و رایانه کاربرد دارد. این گذرگاه به منظور فراهم کردن روشی جهت اتصال تعداد زیادی سخت‌افزار جانبی توسط یک درگاه رابط استاندارد و همچنین بهبود قابلیت‌های اتصال و اجرا ابداع شد. این پروتکل در سه نسخه‌ی1.1, 2.1, 3.0 ارائه شده است.

مدت زمان ضمانت اين محصولات از تاريخ توليد به مدت یک سال مي باشد. زمان ضمانت از طريق تاريخ اعتبار درج شده در كارت ضمانت هولوگرام دار آواژنگ مشخص مي گردد.

همراه داشتن کارت ضمانت با متعلقات کالا در زمان مراجعه، الزامی می باشد.