LOGITECH Z323

  • نهایت توان خروجی ۳۰ وات
  • طراحی کم جا و زیبا
  • قابلیت نصب راحت

خود را به فضای موسیقی، فیلم و بازی های رایانه ای ببرید

صدایی فراگیر
Wheel for the web

صدای واضح و تمیزی که از این اسپیکر پخش میشود در همه نقاط اتاق شما با کیفیت یکسان به گوش خواهد رسید حتی اگر شما در پشت اسپیکر ها ایستاده باشید.

کا – بوووم !
Wheel for the web

صداهای بم در این اسپیکر در نهایت کیفیت به گوش خواهند رسید بطوری که کاملاً جذب صحنه های بازی و یا موسیقی مورد علاقه خود خواهید شد.

ورودی های کمکی
Wheel for the web

وجود دو ورودی کمکی در پشت اسپیکر برای شما این امکان را فراهم میکند تا از هر نوع وسیله پخش موسیقی که در اختیار دارید صدایی با نهایت کیفیت بشنوید. فرقینمیکند که کنسول بازی باشد یا DVD پلیر و یا iPod.

پیکره بندی2.1
اتصالاتInputs: Stereo RCA, 3.5 mm primary input, 3.5 mm auxiliary input
Outputs: 3.5mm headphone jack
فرکانس کاری55 Hz – 20 kHz
ابعادSatellites: 20.3 cm x 8.7 cm x 13.5 cm
Subwoofer: 22.1 cm x 15 cm x 18.2 cm
امکانات360-degree sound
Ported, down-firing subwoofer
Two auxiliary inputs
محتویات بسته بندی Logitech® Speaker System Z323
All necessary audio and power cables
Quick Start Guide
نشان‌تجاریLOGITECH
رابط آر اس

رابط آر اس که جک آدیو، فیش فون، فیش جک، فیش استرو و مینی استریو نیز به آن گفته می شود، یک رابط صوتی رایج است. در جک های 3.5 میلی متری معمول که در هدفون ها استفاده می شوند معمولا نوک تیز جک به گوشی چپ، حلقه اول به گوشی راست و پایه که به پوشش پلاستیکی متصل است نقش زمین (ارت) را دارد. همچنین در فیش های 3.5 میلی متری جدید TRRS که در بازار ایران به نام فیش های استریو 3 خط شناخته می شوند و در بیشتر گوشی های اندرویدی جدید و آیفون استفاده می شود، ترتیب قرارگیری به صورت نوک تیز برای گوشی چپ، حلقه اول برای گوشی راست، حلقه دوم برای اتصال زمین (ارت) و در انتها اتصال میکروفون قرار دارد. در استاندارد قدیمی تر محل اتصال میکروفون و اتصال زمین (ارت) جابجا می شود.


Surround

صدای فراگیر یا صدای ساراند، فناوری استفاده از بیش از پنج بلندگو برای شنیدن یک صدا (معمولا فیلم سینمایی و بازی های کامپیوتری) که از طریق صداگذاری بیشتر قابل انجام است، با نام های 5/1، 6/1 و 7/1 تکمیل کننده صدای استریو شناخته می شود. ری دالبی مخترع صدای ساراند بود


USB

یواس‌بی (به انگلیسی USB و مخفف Universal Serial Bus) در حوزه فن‌آوری اطلاعات به یک استاندارد گذرگاه سریال گفته می‌شود که برای ایجاد واسطه بین افزاره‌ها و رایانه کاربرد دارد. این گذرگاه به منظور فراهم کردن روشی جهت اتصال تعداد زیادی سخت‌افزار جانبی توسط یک درگاه رابط استاندارد و همچنین بهبود قابلیت‌های اتصال و اجرا ابداع شد. این پروتکل در سه نسخه‌ی1.1, 2.1, 3.0 ارائه شده است.

مدت زمان ضمانت اين محصولات از تاريخ توليد به مدت دو سال مي باشد. زمان ضمانت از طريق تاريخ اعتبار درج شده در كارت ضمانت هولوگرام دار آواژنگ مشخص مي گردد.

همراه داشتن کارت ضمانت با متعلقات کالا در زمان مراجعه، الزامی می باشد.