LOGITECH Z553

  • طراحی زیبا و مدرن
  • دارای کنترلر صوتی
  • توان خروجی ۴۰ وات

ظاهر جذاب در کنار صدای تقویت شدهصدای خروجی زیبایی داشته باشید

اتاق خود را با صدایی صدرتمند و شفاف در کنار یک طراحی جذاب و مدرن ارتقاء دهید.در صدا غرق شوید

ساب‌ووفرهای قدرتمند و بدون اختلال به همراه صدای آکوستیک شفاف و واضح این بلندگو، شما را در صداها و سرگرمی ها خود غرق می کند.به ابزارهای موردعلاقه خود متصل شوید

همزمان می توانید به سه ابزار مختلف متصل شوید، از رایانه گرفته تا دستگاه پخش DVD، کنسول بازی، گوشی تلفن هوشمند و غیره.

پیکره بندی2.1
اتصالاتComputers, music players, DVD players, gaming consoles, and other audio sources with 3.5mm or RCA audio output.
فرکانس کاری55 Hz – 17 kHz
ابعادSatellites: 160mm x 90mm x 137mm
Subwoofer: 381mm x 160mm diameter
امکاناتDown-firing subwoofer
Multiple connectivity
Convenient control pod
Small size. Big versatility
Logitech FDD™ technology
محتویات بسته بندی 2 satellite speakers w/stands
1 subwoofer
1 control pod
3.5mm audio input cable
User documentation
نشان‌تجاریLOGITECH
رابط آر اس

رابط آر اس که جک آدیو، فیش فون، فیش جک، فیش استرو و مینی استریو نیز به آن گفته می شود، یک رابط صوتی رایج است. در جک های 3.5 میلی متری معمول که در هدفون ها استفاده می شوند معمولا نوک تیز جک به گوشی چپ، حلقه اول به گوشی راست و پایه که به پوشش پلاستیکی متصل است نقش زمین (ارت) را دارد. همچنین در فیش های 3.5 میلی متری جدید TRRS که در بازار ایران به نام فیش های استریو 3 خط شناخته می شوند و در بیشتر گوشی های اندرویدی جدید و آیفون استفاده می شود، ترتیب قرارگیری به صورت نوک تیز برای گوشی چپ، حلقه اول برای گوشی راست، حلقه دوم برای اتصال زمین (ارت) و در انتها اتصال میکروفون قرار دارد. در استاندارد قدیمی تر محل اتصال میکروفون و اتصال زمین (ارت) جابجا می شود.


Surround

صدای فراگیر یا صدای ساراند، فناوری استفاده از بیش از پنج بلندگو برای شنیدن یک صدا (معمولا فیلم سینمایی و بازی های کامپیوتری) که از طریق صداگذاری بیشتر قابل انجام است، با نام های 5/1، 6/1 و 7/1 تکمیل کننده صدای استریو شناخته می شود. ری دالبی مخترع صدای ساراند بود


USB

یواس‌بی (به انگلیسی USB و مخفف Universal Serial Bus) در حوزه فن‌آوری اطلاعات به یک استاندارد گذرگاه سریال گفته می‌شود که برای ایجاد واسطه بین افزاره‌ها و رایانه کاربرد دارد. این گذرگاه به منظور فراهم کردن روشی جهت اتصال تعداد زیادی سخت‌افزار جانبی توسط یک درگاه رابط استاندارد و همچنین بهبود قابلیت‌های اتصال و اجرا ابداع شد. این پروتکل در سه نسخه‌ی1.1, 2.1, 3.0 ارائه شده است.

مدت زمان ضمانت اين محصولات از تاريخ توليد به مدت دو سال مي باشد. زمان ضمانت از طريق تاريخ اعتبار درج شده در كارت ضمانت هولوگرام دار آواژنگ مشخص مي گردد.

همراه داشتن کارت ضمانت با متعلقات کالا در زمان مراجعه، الزامی می باشد.