GIGABYTE FLY

  • صدای واضح و شفاف در کنار باس قدرتمند
  • وزن 79 گرم مناسب برای استفاده طولانی مدت
  • طراحی زیبا و حرفه ای
هدست DJ مناسب برای ضرب‌آهنگهای قویدرایورهای Φ40 سفارشی FLY صداهای بسیار واضح و غنی را به گوش شما می رسانند. عملکرد صوتی این هدست، تجربه¬ی ضبط اصلی را برای شما به ارمغان می آورد.

آهنرباهای نئودیمیوم FLY عملکرد صدای بم قدرتمندی را حاصل میکند و گستره عالی فرکانس پایین، این هدست را از دیگر هدستها متمایز می کند.
طراحی منحصر بفرد بدنه هدست
با الهام از شکل کریستالها، بدنه هدست FLY، فرم و الگویی لوزی شکل دارد تا تجربه ای ناب برای دوستداران موسیقی به ارمغان در آورد. جنس استیل تقویت شده ، قابلیت دوام بالای این هدست را تضمین می کند. بدنه قابل تنظیم این هدست استفاده طولانی مدت از آن را آسان می کند.
به طور کامل صداهای خارجی را مسدود می کند

گوشی های چرمی و سبک، راحتی شما را برای ساعات طولانی تضمین می کند. گوشی های این هدست بدون آنکه فشاری آزار دهنده به گوش شما وارد کند، جلوی ورود صداهای مزاحم خارجی را می گیرد.

هدستی سبک و راحت


با وزنی 79 گرمی، هدست FLY بسیار سبک و با توجه به سبک زندگی شهرهای شلوغ طراحی شده است. این هدست به حدی سبک و راحت است که شما حتی فراموش خواهید کرد که آنها روی گوش شما قرار دارند.

* تمامی اطلاعات تنها برای ارجاع هستند. حق تنظیم یا بازنگری محتوای این اطلاعات در هر زمان بدون اطلاع قبلی برای شرکت گیگابایت محفوظ است.
* عملکرد تبلیغاتی مبتنی بر حداکثر مقادیر تئوری است که از سمت فروشندگان چیپست یا سازمان مربوطه اعلام شده اند. عملکرد واقعی ممکن است بسته به مشخصات سیستم مختلف باشد.
* تمامی لوگوها و علائم تجاری ، در انحصار مالکان آنها محسوب می شوند.
* به علت معماری استاندارد PC، میزان مشخصی حافظه ی داخلی برای استفاده ی سیستم کنار گذاشته شده است و بنابراین اندازه واقعی حافظه از آنچه گفته شده، پایین تر است.
نشان تجاریGigabyte
اتصال3.5mm Jack
طول سیم1.2m
رابط 3.5mm Jack
فرکانس کاری15-20,000 Hz
امکانات79g* Not include cable
محتویات بسته بندیHeadset
User Manual
رابط آر اس

رابط آر اس که جک آدیو، فیش فون، فیش جک، فیش استرو و مینی استریو نیز به آن گفته می شود، یک رابط صوتی رایج است. در جک های 3.5 میلی متری معمول که در هدفون ها استفاده می شوند معمولا نوک تیز جک به گوشی چپ، حلقه اول به گوشی راست و پایه که به پوشش پلاستیکی متصل است نقش زمین (ارت) را دارد. همچنین در فیش های 3.5 میلی متری جدید TRRS که در بازار ایران به نام فیش های استریو 3 خط شناخته می شوند و در بیشتر گوشی های اندرویدی جدید و آیفون استفاده می شود، ترتیب قرارگیری به صورت نوک تیز برای گوشی چپ، حلقه اول برای گوشی راست، حلقه دوم برای اتصال زمین (ارت) و در انتها اتصال میکروفون قرار دارد. در استاندارد قدیمی تر محل اتصال میکروفون و اتصال زمین (ارت) جابجا می شود.


Surround

صدای فراگیر یا صدای ساراند، فناوری استفاده از بیش از پنج بلندگو برای شنیدن یک صدا (معمولا فیلم سینمایی و بازی های کامپیوتری) که از طریق صداگذاری بیشتر قابل انجام است، با نام های 5/1، 6/1 و 7/1 تکمیل کننده صدای استریو شناخته می شود. ری دالبی مخترع صدای ساراند بود


USB

یواس‌بی (به انگلیسی USB و مخفف Universal Serial Bus) در حوزه فن‌آوری اطلاعات به یک استاندارد گذرگاه سریال گفته می‌شود که برای ایجاد واسطه بین افزاره‌ها و رایانه کاربرد دارد. این گذرگاه به منظور فراهم کردن روشی جهت اتصال تعداد زیادی سخت‌افزار جانبی توسط یک درگاه رابط استاندارد و همچنین بهبود قابلیت‌های اتصال و اجرا ابداع شد. این پروتکل در سه نسخه‌ی1.1, 2.1, 3.0 ارائه شده است.

در حال حاضر موجود نمی باشد.