GIGABYTE H11

  • صدای واضح و شفاف
  • طراحی بدنه الومینیومی
  • دارای کاور نرم برای قرار گیری در داخل گوش
Chamber Absorbers برای افزایش کارایی Pro Bass

با بهره گیری از طراحی خاص Chamber Absorbers، H11 قادر به ارائه Pro Bass با کیفیت بالاست. جذب کننده ها در پشت این هدست تعبیه شده اند تا صداهای با فرکانس پایین راجذب کنند که به طور معمول به آسانی گم یا پنهان می شوند.

هدفون هایی با بدنه آلومینیومی
بدنه ی آلومینیومی که خود فن آوری ای سه بعدی به حساب می آید، سبب می شود تا این گوشی فراز و فرودهای صدا را با وضوحی کامل، تولید کند. به علت استحکام و انعطاف قابل توجه آلومینیوم، می توانید مطمئن باشید که صداهای با فرکانس بالاتر را می شنوید و از آن لذتی خاص می برید.
جلوه ای مدرن

جنس و رنگ آلومینیومی هدفون H11، طراحی مدرن و برازنده ای در پیش چشمان شما قرار میدهد. با ترکیب ایده های خلاقانه و فن آوری پیشرفته در طراحی این هدفون، شکل و سبک آنبه راحتی می تواند با دیگر دستگاه ها و ابزارهای تجملی، مطابقت می یابد.

گوشی های مناسب و راحت

برای بهره مندی از بهترین تجربه ی شنیداری، H11 مجهز به گوشی های راحت و مناسبی استکه در طراحی آنها از فن آوری پیشرفته عایق بندی صدا استفاده شده است. به علاوه ، باتوجه به نیازهای شخصی افراد، دو سایز دیگر این گوشی ها هم در بسته بندی این هدست قرارداده شده است.

* تمامی اطلاعات تنها برای ارجاع هستند. حق تنظیم یا بازنگری محتوای این اطلاعات درهر زمان بدون اطلاع قبلی برای شرکت گیگابایت محفوظ است.
* عملکرد تبلیغاتی مبتنی بر حداکثر مقادیر تئوری است که از سمت فروشندگان چیپست یاسازمان مربوطه اعلام شده اند. عملکرد واقعی ممکن است بسته به مشخصات سیستم مختلف باشد.
* تمامی لوگوها و علائم تجاری ، در انحصار مالکان آنها محسوب می شوند.
* به علت معماری استاندارد PC، میزان مشخصی حافظه ی داخلی برای استفاده ی سیستم کنارگذاشته شده است و بنابراین اندازه واقعی حافظه از آنچه گفته شده، پایین تر است.
نشان تجاریGigabyte
اتصال3.5mm Jack
طول سیم1.2m
رابط 3.5mm Jack
فرکانس کاری150-20,000 Hz
امکاناتEar Pads : White, Rubber (Sizes: S/M)
محتویات بسته بندیheadphone
extra ear pad
user manual
رابط آر اس

رابط آر اس که جک آدیو، فیش فون، فیش جک، فیش استرو و مینی استریو نیز به آن گفته می شود، یک رابط صوتی رایج است. در جک های 3.5 میلی متری معمول که در هدفون ها استفاده می شوند معمولا نوک تیز جک به گوشی چپ، حلقه اول به گوشی راست و پایه که به پوشش پلاستیکی متصل است نقش زمین (ارت) را دارد. همچنین در فیش های 3.5 میلی متری جدید TRRS که در بازار ایران به نام فیش های استریو 3 خط شناخته می شوند و در بیشتر گوشی های اندرویدی جدید و آیفون استفاده می شود، ترتیب قرارگیری به صورت نوک تیز برای گوشی چپ، حلقه اول برای گوشی راست، حلقه دوم برای اتصال زمین (ارت) و در انتها اتصال میکروفون قرار دارد. در استاندارد قدیمی تر محل اتصال میکروفون و اتصال زمین (ارت) جابجا می شود.


Surround

صدای فراگیر یا صدای ساراند، فناوری استفاده از بیش از پنج بلندگو برای شنیدن یک صدا (معمولا فیلم سینمایی و بازی های کامپیوتری) که از طریق صداگذاری بیشتر قابل انجام است، با نام های 5/1، 6/1 و 7/1 تکمیل کننده صدای استریو شناخته می شود. ری دالبی مخترع صدای ساراند بود


USB

یواس‌بی (به انگلیسی USB و مخفف Universal Serial Bus) در حوزه فن‌آوری اطلاعات به یک استاندارد گذرگاه سریال گفته می‌شود که برای ایجاد واسطه بین افزاره‌ها و رایانه کاربرد دارد. این گذرگاه به منظور فراهم کردن روشی جهت اتصال تعداد زیادی سخت‌افزار جانبی توسط یک درگاه رابط استاندارد و همچنین بهبود قابلیت‌های اتصال و اجرا ابداع شد. این پروتکل در سه نسخه‌ی1.1, 2.1, 3.0 ارائه شده است.

در حال حاضر موجود نمی باشد.