LOGITECH H110

  • دارای سیستم Noise Cancelling
  • دارای ریموت برای کنترل صدا
  • بهینه شده برای نرم افزار های ارتباطی

یک هدست استریو همه کاره برای ارتباط اینترنتی و مکالمه با دوستان


صدایی رسا و شفاف

میکروفون حساس با قابلیت حذف صداهای اطراف و امکان چرخش به جهت مخالف در زمان استفاده نکردن از آن.صدای استریو

این هدست فقط برای مکالمات اینترنتی نیست بلکه به عنوان یک هدفون برای گوش کردن به موسیقی، فیلم و بازیهای رایانه ای نیز کاملاً مناسب است.


قابل استفاده از دو جهت چپ یا راست

قابلیت تنظیم هد بند برای استفاده از میکروفون در طرف چپ یا راست به دلخواه و سلیقه کاربر.

نشان تجاریLogitech
اتصال3.5mm Jack
طول سیم1.8 m
رابط Jack 3.5mm
فرکانس کاری20 Hz – 20,000 Hz
امکاناتNoise-canceling microphone
Full stereo sound
Flexible, rotating boom
Versatile design
Adjustable headband
Color-coded 3.5 mm plugs
محتویات بسته بندیHeadset
User documentation
رابط آر اس

رابط آر اس که جک آدیو، فیش فون، فیش جک، فیش استرو و مینی استریو نیز به آن گفته می شود، یک رابط صوتی رایج است. در جک های 3.5 میلی متری معمول که در هدفون ها استفاده می شوند معمولا نوک تیز جک به گوشی چپ، حلقه اول به گوشی راست و پایه که به پوشش پلاستیکی متصل است نقش زمین (ارت) را دارد. همچنین در فیش های 3.5 میلی متری جدید TRRS که در بازار ایران به نام فیش های استریو 3 خط شناخته می شوند و در بیشتر گوشی های اندرویدی جدید و آیفون استفاده می شود، ترتیب قرارگیری به صورت نوک تیز برای گوشی چپ، حلقه اول برای گوشی راست، حلقه دوم برای اتصال زمین (ارت) و در انتها اتصال میکروفون قرار دارد. در استاندارد قدیمی تر محل اتصال میکروفون و اتصال زمین (ارت) جابجا می شود.


Surround

صدای فراگیر یا صدای ساراند، فناوری استفاده از بیش از پنج بلندگو برای شنیدن یک صدا (معمولا فیلم سینمایی و بازی های کامپیوتری) که از طریق صداگذاری بیشتر قابل انجام است، با نام های 5/1، 6/1 و 7/1 تکمیل کننده صدای استریو شناخته می شود. ری دالبی مخترع صدای ساراند بود


USB

یواس‌بی (به انگلیسی USB و مخفف Universal Serial Bus) در حوزه فن‌آوری اطلاعات به یک استاندارد گذرگاه سریال گفته می‌شود که برای ایجاد واسطه بین افزاره‌ها و رایانه کاربرد دارد. این گذرگاه به منظور فراهم کردن روشی جهت اتصال تعداد زیادی سخت‌افزار جانبی توسط یک درگاه رابط استاندارد و همچنین بهبود قابلیت‌های اتصال و اجرا ابداع شد. این پروتکل در سه نسخه‌ی1.1, 2.1, 3.0 ارائه شده است.

مدت زمان ضمانت اين محصولات از تاريخ توليد به مدت دو سال مي باشد. زمان ضمانت از طريق تاريخ اعتبار درج شده در كارت ضمانت هولوگرام دار آواژنگ مشخص مي گردد.

همراه داشتن کارت ضمانت با متعلقات کالا در زمان مراجعه، الزامی می باشد.