LOGITECH G430

  • دارای کارت صوتی با رابط USB
  • طراحی شده مخصوص گیمر ها
  • صدای کاملا شفاف
کنترل روی سیم

کنترل راحت صدا

با کمترین زحمت و زمان، صدا را تنظیم یا صدای دستگاه را کلا قطع کنید. کنترلگرهای صدا روی یک سیم 2.3 متری قرار دارند، در نتیجه همیشه در دسترس شما هستند.

هدفون های دالبی 7.1 با صدای فراگیر

قبل از آنکه ببینند، صدایشان را بشنوید.

صداهای مرتبط به بازی را به گونه ای بشنوید که طراحان آن، در نظر داشته اند. خروجی صدای دالبی 7.1 کاناله، به گونه ای شما را در بازی احاطه می کند که گویی از تمامی جهات صداها را می شنوید.

Ear Cup چرخان

Ear Cup با موقعیت های چندگانه

این گوشی ها جوری طراحی شده اند که با گوش افراد مختلف همخوانی داشته باشند و تا 90 درجه می چرخند. طراحی منعطف، حمل و نقل آنها را آسانتر می کند و سبب می شوند تا این گوشی ها گردن را اذیت نکنند.

Ear Pad های ساخته شده از پوشش های ورزشی

یک تماس نرم کافی است تا خیالتان را راحت کند.

پوشش Ear Pad های G430 از جنس پوشش های لباس های ورزشی انتخاب شده است تا راحتی و نرمی را حتی پس از ساعت ها استفاده به همراه داشته باشد.همچنین آنها جهت شستشو به راحتی از جای خود خارج می شوند.

طراحی سبک

بدون وزن

بر بازی خود تمرکز کنید، نه هدست. Ear Cupهای G430 طوری طراحی شده اند که ظریفتر و سبک تر باشند ، بدون آنکه از کیفیت صدا کم شود. حتی ممکن است در هنگام بازی فراموش کنید که هدست به گوش دارید.

میکروفون ضد نویز

جلوگیری از صداهای مزاحم و پیرامون

بدون آنکه صداهای پیرامون شما مزاحم حرف زدنتان شود، به صحبت با دوستانتان ادامه دهید. این میکروفون را تنها با صدای خودتان تنظیم کنید. با تنظیم میکروفن می توانید شروع به حرف زدن کنید. همچنین می توانید با چرخاندن میکروفن به سمت بالا، آن را از مسیر خارج کنید و صدای آن را قطع کنید.

نشان تجاریLogitech
اتصالUSB cable
طول سیم3.5 mm
رابط USB 2.0
فرکانس کاری20Hz-20KHz
امکاناتOn-cable controls
Dolby 7.1 surround sound
Lay-flat ear cup
Washable ear pad covers
Noise-cancelling mic
Rotate-to-mute mic
Full-speed, digital USB
محتویات بسته بندیHeadset
USB adapter
User documentation
رابط آر اس

رابط آر اس که جک آدیو، فیش فون، فیش جک، فیش استرو و مینی استریو نیز به آن گفته می شود، یک رابط صوتی رایج است. در جک های 3.5 میلی متری معمول که در هدفون ها استفاده می شوند معمولا نوک تیز جک به گوشی چپ، حلقه اول به گوشی راست و پایه که به پوشش پلاستیکی متصل است نقش زمین (ارت) را دارد. همچنین در فیش های 3.5 میلی متری جدید TRRS که در بازار ایران به نام فیش های استریو 3 خط شناخته می شوند و در بیشتر گوشی های اندرویدی جدید و آیفون استفاده می شود، ترتیب قرارگیری به صورت نوک تیز برای گوشی چپ، حلقه اول برای گوشی راست، حلقه دوم برای اتصال زمین (ارت) و در انتها اتصال میکروفون قرار دارد. در استاندارد قدیمی تر محل اتصال میکروفون و اتصال زمین (ارت) جابجا می شود.


Surround

صدای فراگیر یا صدای ساراند، فناوری استفاده از بیش از پنج بلندگو برای شنیدن یک صدا (معمولا فیلم سینمایی و بازی های کامپیوتری) که از طریق صداگذاری بیشتر قابل انجام است، با نام های 5/1، 6/1 و 7/1 تکمیل کننده صدای استریو شناخته می شود. ری دالبی مخترع صدای ساراند بود


USB

یواس‌بی (به انگلیسی USB و مخفف Universal Serial Bus) در حوزه فن‌آوری اطلاعات به یک استاندارد گذرگاه سریال گفته می‌شود که برای ایجاد واسطه بین افزاره‌ها و رایانه کاربرد دارد. این گذرگاه به منظور فراهم کردن روشی جهت اتصال تعداد زیادی سخت‌افزار جانبی توسط یک درگاه رابط استاندارد و همچنین بهبود قابلیت‌های اتصال و اجرا ابداع شد. این پروتکل در سه نسخه‌ی1.1, 2.1, 3.0 ارائه شده است.

مدت زمان ضمانت اين محصولات از تاريخ توليد به مدت دو سال مي باشد. زمان ضمانت از طريق تاريخ اعتبار درج شده در كارت ضمانت هولوگرام دار آواژنگ مشخص مي گردد.

همراه داشتن کارت ضمانت با متعلقات کالا در زمان مراجعه، الزامی می باشد.