Genius HS-G680

  • گوشی های ساخته شده از جنس چرم PU
  • مجهز به میکروفن
  • طراحی ارگونومیک
  • رابط USB
Genius HS-G680 Gaming Headset

هدفون جنیوس مدل HS-G680 حدوداً 380 گرم وزن دارد و ابعاد آن به صورتی است که هنگام قرار گرفتن روی گوش احساس ناخوشایندی را به کاربر منتقل نخواهد کرد. ابعاد این هدفون 96 × 205 × 220 میلی‌متر هستند و قطر درایو در آن 50 میلی‌متر است. این هدفون به صورت باسیم طراحی شده و با استفاده از پورت USB به دستگاه مورد نظرتان متصل خواهد شد. شما می‌توانید این هدفون را به سادگی با استفاده از درگاه USB به کامپیوتر، لپ‌تاپ یا کنسول بازی خود متصل کرده و ارتباط برقرار سازید. پاسخ فرکانسی در هدفون HS-G68 حدودا 20 هرتز تا 20000 هرتز است. حساسیت در این مدل 105 دسی‌بل و آمپدانس در آن هم 32 اهم خواهد بود. هنگام استفاده از این هدفون کاربر احساس خوشایندی خواهد داشت چرا که این مدل به صورت ارگونومیک طراحی شده و روگوشی‌های آن با استفاده از چرم PU ساخته شده است. این هدفون قابلیت مکالمه هم خواهد داشت و روی آن یک میکروفن تعبیه شده تا در صورت نیاز امکان پاسخ‌گویی به تماس‌ها را هم داشته باشید.
نشان تجاریGenius
اتصالبا سیم
طول سیم2.2 m
رابط USB
فرکانس کاری20 Hz - 20KHz
محتویات بسته بندیHS-G680 Gaming Headset
Multi-language quick guide
میکروفندارد
رابط آر اس

رابط آر اس که جک آدیو، فیش فون، فیش جک، فیش استرو و مینی استریو نیز به آن گفته می شود، یک رابط صوتی رایج است. در جک های 3.5 میلی متری معمول که در هدفون ها استفاده می شوند معمولا نوک تیز جک به گوشی چپ، حلقه اول به گوشی راست و پایه که به پوشش پلاستیکی متصل است نقش زمین (ارت) را دارد. همچنین در فیش های 3.5 میلی متری جدید TRRS که در بازار ایران به نام فیش های استریو 3 خط شناخته می شوند و در بیشتر گوشی های اندرویدی جدید و آیفون استفاده می شود، ترتیب قرارگیری به صورت نوک تیز برای گوشی چپ، حلقه اول برای گوشی راست، حلقه دوم برای اتصال زمین (ارت) و در انتها اتصال میکروفون قرار دارد. در استاندارد قدیمی تر محل اتصال میکروفون و اتصال زمین (ارت) جابجا می شود.

 


Surround

صدای فراگیر یا صدای ساراند، فناوری استفاده از بیش از پنج بلندگو برای شنیدن یک صدا (معمولا فیلم سینمایی و بازی های کامپیوتری) که از طریق صداگذاری بیشتر قابل انجام است، با نام های 5/1، 6/1 و 7/1 تکمیل کننده صدای استریو شناخته می شود. ری دالبی مخترع صدای ساراند بود

 


USB

یواس‌بی (به انگلیسی USB و مخفف Universal Serial Bus) در حوزه فن‌آوری اطلاعات به یک استاندارد گذرگاه سریال گفته می‌شود که برای ایجاد واسطه بین افزاره‌ها و رایانه کاربرد دارد. این گذرگاه به منظور فراهم کردن روشی جهت اتصال تعداد زیادی سخت‌افزار جانبی توسط یک درگاه رابط استاندارد و همچنین بهبود قابلیت‌های اتصال و اجرا ابداع شد. این پروتکل در سه نسخه‌ی1.1, 2.1, 3.0 ارائه شده است.

مدت زمان ضمانت اين محصولات از تاريخ توليد به مدت 12 ماه مي باشد. زمان ضمانت از طريق تاريخ اعتبار درج شده در كارت ضمانت هولوگرام دار آواژنگ مشخص مي گردد.

همراه داشتن کارت ضمانت با متعلقات کالا در زمان مراجعه، الزامی می باشد.